Новини спорт: Месут Озіл повертається на футбольне поле

Новини спорт: Месут Озіл  повертається на футбольне поле
105918 ПЕРЕГЛЯДІВ

У "Реалі" він був не те щоб геніальний, але свою роботу знав. І до певного часу ніхто не звертав уваги, що він губиться у важливих матчах. А чому не звертали уваги? Може, тому, що в Мадриді німець гідно грав?


У "Реалі" він був не те щоб геніальний, але свою роботу знав. І до певного часу ніхто не звертав уваги, що він губиться у важливих матчах. А чому не звертали уваги? Може, тому, що в Мадриді німець гідно грав? Згоден, були присутні поєдинки, де Месут діяв невдало, але язик не повертається сказати, що у складі "вершкових" він грав надто невдало.
Після переходу в лондонський гранд, всі почали радіти. І дійсно, спочатку Озіл грав прекрасно, віддавав передачі, іноді забивав, але з часом це кудись зайшло, і на нього полився фонтан зневаги. Чому у збірній Німеччини і в "королівському клубі" він грав гідно, а в рядах канонірів трохи здав? По-моєму, вся справа в русі. У чемпіонаті Іспанії, з уміннями німця, можна чарівно грати. Особливо коли ти катаєш м’яч у "Реалі". Його завдання була проста. Його завдання - віддати пас, який знайде свого одноклубника. Найчастіше передача проходила, і Озіл був королем. У збірній все так само. Команда контролює м’яч, Месут в цьому середовищі відчуває себе як риба в воді. Але в Англії, окрім спілкування з м’ячем, потрібні фізичні кондиції, які геть відсутні у німця.
Як на мене, АПЛ чи не його ліга, і варто над цим задуматися. Колись читав, що "Баварія" не проти прихистити Месута, ось це було б класно. Півзахисник ідеально підходить мюнхенцям. Йому там доведеться менше бігати, і більше віддавати передач, що він безсумнівно любить. В "Арсеналі" йому буде дуже важко пробитися в основу, оскільки Касорла, Санчес, Уелбек грають досить непогано. Якщо все-таки Озіл залишиться в "Арсеналі", то у нього є певний шанс, так як футболісти в цьому колективі частенько ламаються. Від душі бажаю Месуту знайти себе.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео