Спорт: АПЛ. 21-й тур. “Манчестер Юнайтед” програє свій перший матч в новому році

Спорт: АПЛ. 21-й тур. “Манчестер Юнайтед” програє свій перший матч в новому році
79478 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Манчестер Юнайтед” – “Саутгемптон” 0 - 1

Єдиний м’яч на рахунку Тадича.


“Манчестер Юнайтед” – “Саутгемптон” 0 - 1

Єдиний м’яч на рахунку Тадича.

Складно пояснити потворну гру господарів. Можливо, футболісти неабияк втомилися, так як вони недавно пережили “Боксинг Дей”, та ще посередині тижні був матч проти "Йовил Тауна". Але у "Саутгемптона" те ж саме відбувалося, тому всі нарікати на втому - скоріше за все, не варто. До того ж відновилися Ді Марія, Блінд і Феллайні. Але сьогодні колектив ван Гала виглядав поверхово. Було багато помилок після того, як "червоні дияволи" хотіли загострити. Мата намагався зіграти на тоненького, але захист суперника не схибила. Діяли господарі досить повільно, що призводило до втрат. Останні поєдинки привчили нас до хорошого футболу з боку "манкуніанців". Дивно, чому Фалькао виявився поза заявкою на матч. Може, він у поганому фізичному стані, може, травма. Але при такому ван Персі навіть Чічаріто не завадить.
Боржок повернувся. "Святі" у справі обіграли сьогоднішніх господарів поля. Ще в грудні, коли ці команди зустрічалися, краще виглядали підопічні Кумана, але тоді "МЮ" казково пощастило. У цьому поєдинку "Сотона" виглядав солідно. Притому що Мане не грав і у Тадича були проблеми. Хоча Душан все-таки вийшов, і зробив результат. Сьогодні вже другий футболіст відзначає свій гол нестандартно.
Футболісти Кумана виглядали на одному диханні. Складалося враження, що вони не "святі", а навпаки, зголоднілі вампіри, які жадають крові. "Саутгемптон" діяв щільно, не давав суперникові відчувати себе спокійно. "МЮ" не міг зайти в штрафну, тому що суперник грав максимально злагоджено. Хочеться зайвий раз відзначити трансферну політику клубу. Вони купують гравців, як у потім прекрасно вливаються в колектив, і такі клуби як “Манчестер Юнайтед” потім починають скуповувати за шалені гроші цих гравців. Наприклад, в сьогоднішньому матчі вийшов орендований у "Вердера" Еліа, який непогано проявив себе. Хочеться, щоб "Саутгемптон" і далі показував вибуховою футбол. Перемога заслужена!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео