Спорт: Серія А. “Мілан” на виїзді не зумів дотиснути “Торіно”

Спорт: Серія А. “Мілан” на виїзді не зумів дотиснути “Торіно”
79486 ПЕРЕГЛЯДІВ

“Торіно” – “Мілан” 1 - 1

Голи: Глик; Менез (П).


“Торіно” – “Мілан” 1 - 1

Голи: Глик; Менез (П).

Початок матчу для гостей видалося прекрасне. Менез отримав м’яч біля штрафного, пару обманних рухів - і пенальті. Взагалі, останнім часом "россонері" грають в одній манері: у що б то не стало доставити м’яч до Менеза, а далі він впорається. Найчастіше це дійсно так, але від допомоги француз явно б не відмовився. Жеремі досить дивний хлопець. Що за ним не спостерігаю, постійно щось викине. Те проробляє дивні фінти, то забиває гол п’ятою, то суперника з коліна в хребет вгадає. При цьому у нього таке спокійне обличчя, що явно не характеризує його стиль гри.
Це дико смішно, але міланському клубу пощастило, що "Торіно" грав в більшості. Господарі не вміють грати в позиційний футбол, тому коли "россонері" позбулися гравця, то відійшли в захист, тим самим обеззброїли суперника. Гра "биків" річ кумедна. Вони забивають рідше, ніж проходять ігри збірних. Є припущення, що на тренуваннях "бордові" грають без сітки, оскільки вона їм просто не потрібна. Господарі діяли краще суперника, але не зуміли довести до певних кондицій. Колектив Джампьеро Вентури гідно грав проти більш іменитого клубу.
У "Мілана" в команді багато захисників, але половину з них не достойні грати в такому великому клубі. Іноді здавалося, що оборона ходить з табличками: ласкаво просимо. І вони дійсно добре жалували свого суперника, так як давали їм стільки простору, що на літаку можна в штрафну в’їжджати. Найцікавіше, що команда багато пропускає зі стандартів, хоча захист досить висока. Особливо засмучувало, як вони протягом усього поєдинку втрачали захисника "Торіно" - Каміля Глика. Поляк відчував себе на другому поверсі так безтурботно, що міг робити не один гол забивати. Коментатор тисячу разів звертав увагу на цього гравця, невже Індзагі не розбирав гравців по частинкам?! З обороною у "россонері" поки не ладиться. Чесно кажучи, півзахист теж не була витвором мистецтва, оскільки практично не допомагали своїм нападником. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео