Новини спорт: В римському дербі "Лаціо" та "Рома" порадували уболівальників чотирма забитими голами

Новини спорт: В римському дербі "Лаціо" та "Рома" порадували уболівальників чотирма забитими голами
211695 ПЕРЕГЛЯДІВ

Римське дербі отримувало ще більшу інтригу, адже команди були на сусідніх рядках в турнірній таблиці (2 та 3 місця). До того ж, "Лаціо" в останніх матчах набрав високих обертів, тому матч повинен був пройти у безкомпромісній боротьбі.


 
Перші хвилини у матчі пройшли спокійно,з акцентом на розвідку у обох колективів. Перший небезпечний момент у грі сталася на 11 хвилині, коли центральні оборонці "Роми" втратили володіння м’ячем і Антоніо Кандрева у контр випаді вицілював у дальній кут, але сфера пішла близько зі стійкою. Пароло з дальньої відстані перевірив у рамці воріт Де Санктіса – Морган впевнено зафіксував круглого у своїх руках. Ще одна втрата у центрі поля (на цей раз від Наінголана), призвела до дебютного голу у поєдинку – Феліпе Андерсон разом із партнерами побігли вперед проти нечисленної кількості захисників і з передачі бразильця, капітан "бьянкочелесті" Стефано Маурі в один дотик переправив м’яч у сітку воріт.
Вже на 29 хвилині Маурі віддав приголомшену результативну передачу п’ятою на Андерсона, котрий приклався з лівої та засмутив Де Санктіса 0-2. Надалі у першому таймі глядачі не побачили більше жодного взяття воріт, оскільки "Лаціо" тримало під контролем малюнок гри і не підпускали до власних воріт номінальних господарів поля.
Інша половина зустрічі розпочалася зовсім по-іншому – свіжий гравець, котрий вийшов на поле із лави запасних Кевін Строотман відзначився прострільною передачею прямісінько на ногу Франческо Тотті і "жива легенда" "Роми" не змарнував свою нагоду 1-2. Згодом "Вовки" мали чудову можливість встановити 4 двійки на табло. У швидкому переході центральної лінії, Ітурбе вважав за потрібне прикластися до удару з над дальньої дистанції – сфера летіла під поперечку, але на заваді став голкіпер.
На 59 хвилині "Орли" відповіли блискучою атакою, при якій правий оборонець Душан Баста прострілив низом у карну зону, де Маурі виграв боротьбу у свого візаві і в один дотик переправив м’яч у стійку. Однак активні дії номінальних господарів та висока майстерність капітана Тотті, призвели до рівного рахунку на 64 хвилині, коли Цана втратив Франческо в обороні і той у ефектному стрибку відзначився дублем 2-2. Надалі поєдинок продовжився у рівній боротьбі і цьому стало підтвердженням фінальний рахунок на табло 2-2.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео