Новини спорт: Епоха Арсена Венгера в Арсеналі підходить до завершення

Новини спорт: Епоха Арсена Венгера в Арсеналі підходить до завершення
238107 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після свого кращого сезону, коли "Арсенал" всіх знищував, пройшло досить багато часу. Вже чудовий Анрі закінчив кар’єру, а Венгер досі не в силах виграти щось вартісне.


Після свого кращого сезону, коли "Арсенал" всіх знищував, пройшло досить багато часу. Вже чудовий Анрі закінчив кар’єру, а Венгер досі не в силах виграти щось вартісне. Але я б не став звинувачувати в усьому двометрового Аполлона, бо канонірам він подарував серію, якою можна пишатися .. Не знаю в який момент гра "Арсеналу" стала блідою але і цій епосі приходить кінець. Можливо, погляди Венгера вже застарілі , тому зміна тренера - непоганий варіант. Але я ні в якому не наполягаю на цьому, оскільки зміна такого довгожителя може погано вплинути на "гармашів".
Арсен Венгер входить в 10-ку кращих тренерів за всю історію футболу. Він зміг побудувати таку команду, яка не програла жодного матчу в одному з сезонів. Французький тренер виховав стільки зірок, що ми досі насолоджуємося. Анрі завжди твердив, що Венгер фантастичний наставник, який може зробити з кожного прекрасного гравця. Все ж поважають Анрі? Тьєррі не може збрехати, тому любіть Венгера, адже він завжди намагався приготувати для нас красиву гру. Думаю, після чудової роботи в "Арсеналі", французький чарівник перейде в "Монако". Це буде неймовірно, оскільки на посту головного тренера "монегасків", Арсен провів 7 років. Такий тренер заслужив на чудовий п’єдестал, який по праву належить коуча.
Арсен Венгер - легендарний тренер, і дуже не хочеться, щоб він завершив свою історію без кубка Ліги Чемпіонів!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео