Новини спорт: МЛС чемпіонат в якому не соромно грати

Новини спорт: МЛС чемпіонат в якому не соромно грати
105959 ПЕРЕГЛЯДІВ

МЛС зараз помітно додав. Вже не дуже соромно їхати в Америку, оскільки там можна не тільки заробити грошей, але й пограти від душі.


МЛС зараз помітно додав. Вже не дуже соромно їхати в Америку, оскільки там можна не тільки заробити грошей, але й пограти від душі. Звичайно, до європейських чемпіонатів їм ще далеко, але вони ровиваються на правильному шляху. МЛС мабуть не дуже цікава ліга, але все таки, гравці які там грають, це вже означає високий рівень чемпіонату.
Мундіаль у Бразилії показав, що Америка не стоїть на місці, немов зухвалий футболіст в стінці. Цей чемпіонат досить молодий, але вже збирає навколо себе вболівальників, багатеньких меценатів, легендарних футболістів. Ясна річ, що який-небудь Азар або Стерлінг не помчать зараз в Штати, оскільки в такому віці там нема чого ловити, бо ця ліга не конкурує з м’ясистим клубами. Але от для старіючих акул футбольного ремесла - МЛС непоганий варіант. До чого я це? Все досить просто. Приїзд в США таких футболістів, як Джеррард, Анрі, Бекхем - це хороший шанс привернути до себе громадськість. Щоб спонсори вкладали фінанси, щоб молоді футболісти не мчали до Європи, а розвивалися на батьківщині, і тільки потім переїжджали в топ-клуби, які заплатять за майбутніх зірок круглу суму. Погодьтеся, тільки Америка виховає обдарованого футболіста, громадськість підтягнеться. Турнір огорне увагу, яку необхідно для прогресу.
Зараз за МЛС спостерігають багато телеглядачів, так як футбол стає цікавим. У 2015 році чемпіонат поповнить 20-я команда (зараз 19. 16 з Америки, 3 - з Канади). Футбол в Америці ніяк не рахується популярним. Там щосили куражиться бейсбол, баскетбол, регбі. Можливо, навіть дартс попредпочтітельнее. Футбольні небожителі часті гості в цій лізі, а, значить, чемпіонат не зовсім поганий. Хочеться побажати, щоб футбол в Америці рісі розвивався. Хорошого футболу багато не буває!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео