Новини спорт: АПЛ. 21-й тур. "Арсенал" здобуває перемогу над "Сток Сіті" завдяки дублю Санчеса

Новини спорт: АПЛ. 21-й тур. "Арсенал" здобуває перемогу над "Сток Сіті" завдяки дублю Санчеса
211719 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поразка від Стоку стало для Арсена Венгера найбільш болючим у першій половині чемпіонату. 


Поразка від Стоку стало для Арсена Венгера найбільш болючим у першій половині чемпіонату. На Британії Стедіум Каноніри поступалися 0: 3 до тридцятій хвилині зустрічі, і тільки помилка арбітра в другій половині позбавила їх четвертого пропущеного м’яча. Команда відіграла два, і Венгер не посоромився заявити про "позитивні моменти", після чого частина вболівальників гулом зустріла титулованого менеджера у клубного автобуса. Цього разу гра команд складалася геть по іншому, цього разу “Арсенал” зробив роботу над помилками. Щодо складу команд то він виглядав наступним чином:
“Арсенал”: 13. Оспіна, 6. Кошельни, 18. Монреаль, 4. Мертезакер, 2. Дебюші (до 13 хв), 19. Касорла, 34. Коклен, 7. Росіцкі, 12. Жиру (до 73хв), 15. Окслейд-Чемберлен (до 68 хв), 17. Санчес А.
Заміни: 39. Беллерін (з 13 хв), 14. Уолкотт (з 68хв), 11. Озіл (з 73 хв)
Запасні: 1. Щенсни, 16. Ремсі, 20. Фламіні, 28. Кемпбелл
“Сток Сіті”: 1. Беговіч, 3. Пітерс (до 46 хв), 17. Шоукросс, 20. Кемерон, 26. Волльшайд, 6. Уїлан, 15. Н`Зонзі (до 46хв), 10. Арнаутович, 19 Уолтерс , 27. Кркіч (до 73 хв), 25. Крауч
Заміни: 5. Муньеса (з 46 хв), 21. Сідвелл (з 46хв), 7. Айрленд (з 73 хв)
Запасні: 22. Батленд, 12. Вілсон М., 16. Адам, 13. Мозес.
Гості розпочали гру дуже агресивно, і вже на 13 хвилині підопічний Арсена Венгера француз Дебюші отримав серйозну травму плеча, що його позбавить участі в грі команди на два-три місяця. До цього моменту Арсенал вже був попереду. Відкрили господарі рахунок завдяки голу центрального захисника Кошельни, після прекрасної передачі з флангу від Санчеса француз краще за всіх зіграв на другому поверсі і тим зробив рахунок 1:0! Як завжди активний і кращий у складі господарів був Санчес, і ось його активність призвела до подвоєння рахунку. На 33 хвилині обігравшись в “стінку” з Росіцким, Санчес вийшов на ударну позицію де точним ударом в ближній кут зробив рахунок 2:0! Переконливо виглядав Арсенал в цьому матчі, і цю переконливість вже після перериву Санчес ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок в матчі 3:0! Ця перемога дозволила підопічним Арсена Венгера піднятися на 5-ту сходинку!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео