Новини спорт: Наставник жіночого ФК "Вольфсбург" Келлерманн: "Моя нагорода найкращого тренера належи

Новини спорт: Наставник жіночого ФК "Вольфсбург" Келлерманн: "Моя нагорода найкращого тренера належи
79525 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ральф Келлерманн отримав нагороду від ФІФА, як найкращий жіночий тренер у футболі, але на даному етапі для нього першочерговим завданням залишається виграш третьої підряд Ліги Чемпіонів із його німецьким клубом.


Ральф Келлерманн отримав нагороду від ФІФА, як найкращий жіночий тренер у футболі, але на даному етапі для нього першочерговим завданням залишається виграш третьої підряд Ліги Чемпіонів із його німецьким клубом.
Для наставника така нагорода неодмінно носить дуже важливий характер, але для його команди починається найважчий шлях у сітці Ліги Чемпіонів – "Вольфсбург" буде продовжувати свої виступи на стадії чвертьфіналу, де на підопічних Келлерманна очікує двобій із "Русенгордом". У минулому сезоні команда "Вольфсбург" під орудою Ральфа тріумфувала у німецькій першості, а також на європейському рівні. Такий успіх не оминув і самого Келлерманна, котрий у голосуванні за кращого тренера ФІФА, зумів обігнати таких майстрів жіночого футбольного цеху, як Норіо Сасакі з Японії та спеціаліста збірної до 19 років Німеччини Марен Майнерт.
"Це незабутній момент слави. Я маю віддати належне великій кількості людей, оскільки цей титул був отриманий у командному виді спорту. Моя нагорода найкращого тренера належить усьому колективу без виключення", - зазначив тріумфатор по версії ФІФА.
Келлерманн розповів про жеребкування останніх етапів змагань ЛЧ: "Перед нами постане дуже міцний суперник – чемпіон Швеції, котрий отримав цей трофей без будь-яких перешкод. Марта, Анна Міттаг та Рамона Бахманн – ці гравці неймовірного рівня майстерності, до того ж нам прийдеться вирішальну зустріч провести на штучному покритті у Швеції. Те, що "Русенгорд" 2й матч проведе вдома та до того ж на синтетичному покритті, буде для нього перевагою. Втім, у "Вольфсбурзі" у нас є штучне поле, так що ми до цього підготуємося".
За три сезони команда Келлерманна на європейському рівні зіграла 22 матчі, в яких не зазнала жодної поразки, на його думку аби одержати 4-й титул потрібно змагатися з найсильнішими колективами: "Якщо у вас є бажання тріумфувати в Лізі Чемпіонів, то вам треба грати з найкращими. Тобто нам потрібно проходити "Русенгорд" аби вважатися головними претендентами на перемогу".
Якщо "Вольфсбург" пройде суперників зі Швеції, на їх шляху постане "Парі Сен-Жермен" або "Глазго Сіті". "При всій повазі до інших 1/4, вважаю, що " ПСЖ "вийде в 1/2 і це буде важким випробуванням для нас, адже ми знову зіграємо 1 матч вдома", - додав Ральф.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео