Новини спорт: Кубок Іспанії. “Барселона” здобуває другу поспіль впевнену перемогу над “Ельче”

Новини спорт: Кубок Іспанії. “Барселона” здобуває другу поспіль впевнену перемогу над “Ельче”
211694 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ельче - Барселона 0 - 4 (0 - 9)

Голи: Матьє, Педро, Роберто, Адріано.


Ельче - Барселона 0 - 4 (0 - 9)

Голи: Матьє, Педро, Роберто, Адріано.

Щоб уникнути якихось непорозумінь: Мессі не грав, тому що головний тренер надав відпочинок практично всім провідним футболістам. Ніякого конфлікту немає, нікуди він не переходить, а то знайдуться люди, які скажуть, що трапилося щось. Без основних гравців складно очікувати якоїсь краси, але молодняк спробував нам це надати. Грали в складі і досвідчені футболісти. Класно, зі штрафного забив Матьє. Начебто бив на техніку, але м’яч нісся будь здоров. Француз скромний хлопець, навіть нормально порадіти собі не дозволяє. Вразили всі гравці. Молодий футболіст не обділений технікою, оскільки суперникам важко було його зупинити. У таких матчах, де немає половини основи, Педро блищить. Коли на нього грають - він творить щось надзвичайне. Дуже хотів подивитися на Дугласа, який приїхав в Барсу, щоб довести, що він краще за всіх вміє сидіти. Дійсно, в цьому бразилець неймовірно сильний. Але все-таки вийшов у другому таймі, ще й гольову передачу віддав. Тер Штеген - справжній німець. Ризикова гра закладена в його генотипі. Це здорово, що він не боїться так діяти, оскільки йому необхідно зміцніти і освоїтися в Іспанії.
Сьогоднішня гра була практично товариська, так як суперник "синьо-гранатових" виглядав слобо. Навіть з таким складом, "Барселона" і "Ельче" – переможця було виявлено з великим рахунком. Але це непоганий досвід для гравців такого віку. Зазначу, мабуть, ще Рафінью і Роберто. Пару раз заклали непоганих передач, які були досить-таки витончені. Молодь радує. Варто подякувати тренеру за такий крок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео