Новини спорт: Селекціонер запорізького "Металурга": "Селекціонеру взагалі важко не повинно бути"

Новини спорт: Селекціонер запорізького "Металурга": "Селекціонеру взагалі важко не повинно бути"
211723 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після 17 років праці в Бельгії, Олександр Штелін тільки пів року тому назад повернувся до України і став селекціонером місцевої команди із Запоріжжя – "Металурга".


Після 17 років праці в Бельгії, Олександр Штелін тільки пів року тому назад повернувся до України і став селекціонером місцевої команди із Запоріжжя – "Металурга". Пан Олександр за своє життя відробив у багатьох місцях. Починав він у групі київського "Динамо", пізніше почав тренувати команди Грузії, Молдови ,Тунісу та київського "ЦСКА". Попрацював у нижчих футбольних лігах Бельгії наставником, а потім був скаутом та помічником у "Льєжі".
Штелін поділився інформацію з приводу втрати важливих гравців запоріжців (Матяжа, Боровика, Коротецького, Прийомова та Сахневича): "Є купа причин із-за яких припинилися наші перемовини із цим рядом спортсменів. Погано, що вони про це не були попередженні, але так сталося. Люди, які мали проінформувати футболістів, отримали ще в додаток мету знайти нового наставника і, мабуть, попередження цієї п’ятірки відійшло на другий план. Однак ця група повинна зберігати свої професійні навички і за рахунок їх, вони зможуть заграти на високому рівні в інших командах".
Головний екс-селекціонер запоріжців Олександр Томах вибрав певний шлях для клубу, при якому тренері будуть відповідати тільки за заняття з футболістами, пошуки гравців – буде оминати їх. Штелін повністю підтримав такий акцент Томаха: "Підтримую такий напрямок. Але аби це спрацювало у повній мірі, треба кілька факторів головним із них має стати фактор філософії гри. Тобто за рахунок неї, до клубу підбиралися потрібні футболісти. Оцінку гравця на якого впав зір, має спів ставляти група людей, а не один головний тренер".
Про філософію "Металурга": "Якщо говорити про 1 коло чемпіонату, то говорити про філософію гри було б занадто самовпевнено. Природно, були гарні ігри і відмінні ігрові епізоди, але не було якоїсь цілісності. Пропоную не продовжувати розвивати тему філософії гри. Найчастіше це лише красивий журналістський штамп, який кожен тлумачить як хоче. Для того щоб у команди з’явилася ось ця філософія, потрібен підбір якісних футболістів".
"Селекціонеру взагалі важко не повинно бути. Однак в моєму випадку є трудність, вона пов’язана із-за того, що ніхто із нас не знає хто прийде на тренерський місток. Знаю тільки, що майбутній спеціаліст отримає боєздатний склад: по 2 людини на кожну позицію", - підсумував Штелін.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео