Новини спорт: Захисник "Шахтаря" О.Кучер: "Проводити біг та тренування в Бразилії по піску температу

Новини спорт: Захисник "Шахтаря" О.Кучер: "Проводити біг та тренування в Бразилії по піску температу
132376 ПЕРЕГЛЯДІВ

Основний оборонець "Шахтаря" Олександр Кучер під час виїзного турне своєї команди по Бразилії, повідав уболівальникам про бразильський клімат, розпорядок робочого дня та про 5 суперників донеччан в латинській Америці.


Основний оборонець "Шахтаря" Олександр Кучер під час виїзного турне своєї команди по Бразилії, повідав уболівальникам про бразильський клімат, розпорядок робочого дня та про 5 суперників донеччан в латинській Америці.
"Ми тут маємо погодні умови з непростих, адже дуже жарко. А проводити біг та тренування по піску температура якого близько 40 градусів – складно. На поміч приходить океан та вода. Гадаю, що хлопці вже закінчують адаптацію до такого клімату", - зазначив футболіст.
Олександр не вважає, що слов’янському народові важче займатися в Бразилії ніж бразильцям: "Кожна людина по-різному сприймає таку погоду та оточення. Особисто я відчуваю себе чудово".
Про велику кількість фанатів "Шахтаря" у Бразилії Олександр заявив наступне: "Мені не заважає велика увага бразильського суспільства. Тут дуже тепло відносяться до наших легіонерів з Бразилії – їх усіх поважають та люблять. Гадаю, що наших футболістів такий фактор тільки придає ще більшого бажання тренуватися та показувати гідний футбол. Також на тренуваннях присутні чимало фанатів, тому бразильці "Шахтаря" будуть показувати максимум своїх здібностей".
Кучер зазначив, що більше за всього хоче вийте на поле проти екс-донеччанина Едуардо: "Для нас напрочуд важливо провести матчі у Бразилії. Крім того купа наших футболістів зіграє проти своїх минулих команд. Самовіддача повинна бути просто шаленою. Більш за все чекаю на зустріч проти екс-одноклубника Едуардо, якого ми всі цінимо і поважаємо".
Нападник донеччан Олександр Гладкий повідомив, що турне піде на користь команді: "Ми зіграємо з кращими командами Бразилії – цей досвід неодмінно нам знадобиться. Тут більш якісні спаринги. Для команди це великий плюс, тому що у нас багато хлопців з Бразилії. Для іміджу клубу і популяризації його в Бразилії - це хороший хід".
На останок Гладкий поділився очікуванням від матчів Ліги Чемпіонів проти "Баварії": "Навіть непотрібно про такого супротивника щось розповідати – його знають всі. Це команда-зірка у якої неймовірне володіння м’ячем та високі рівні гри на обох кінцях газону. Однак це не означає, що вони будуть переможцями матчів – з кожним клубом можна і потрібно грати. Просто ми повинні слухати тренера та гарно провести підготування".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео