Новини спорт: Екс-гравець збірної України та київського "Динамо" Олександр Алієв не виступатиме за р

Новини спорт: Екс-гравець збірної України та київського "Динамо" Олександр Алієв не виступатиме за р
53058 ПЕРЕГЛЯДІВ

29-річний півзахисник Олександр Алієв припинив свої виступи за команду з Махачкали "Анжи", котра веде боротьбу в другій по значимості російській футбольній лізі країни - ФНЛ.


29-річний півзахисник Олександр Алієв припинив свої виступи за команду з Махачкали "Анжи", котра веде боротьбу в другій по значимості російській футбольній лізі країни - ФНЛ.
Склад махачкалинців, Алієв поповнив доволі нещодавно – у 2014 році. У цьогорічних змаганнях ФНЛ в складі "Анжи", футболіст виходив на поле 15 разів і зумів забити тричі та віддати аналогічну кількість результативних передач.
"Футболіст Олександр Алієв більше не буде захищати кольори нашого клубу. Контракт припинений за обоюдною згодою. Дякуємо Олександру за його минулі виступи та бажаємо йому успіхів у наступному його колективі", - розповідається в заяві "Анжи" на сторінках офіційної сторінки "твіттера".
Головний наставник "Анжи" Сергій Ташуєв, відомий своєю роботою у минулому сезоні за український "Металург" з Донецьку, дав свій коментар з приводу розриву угоди між спортсменом та клубом, котрий має великі шанси на повернення до еліти російського футболу по завершенню сезону 2014/2015. За думками Ташуєва, головну роль у прийнятті рішення стала нинішня кількість легіонерів у клубі: "Ситуація така, що Алієв - легіонер. До того ж гравець високого рівня. Але як легіонеру через ліміт йому складно конкурувати з тими молодими хлопцями, які у нас в складі. На його позиції у мене грає Чуперка, крім нього в атакуючій групі Леонардо, Мутарі і Болі. Маємо ще оборонця із закордонним паспортом Евертоном. В сумі нараховується вже чотири футболісті із-за меж країни, а для нашої ліги це вже забагато. Коли у мене на полі більшість часу проводить молодь, а у запасі просиджують Алієв та Григалава, то це не вірно, такий розвиток подій не для мене".
Уже повідомлялося в минулий проміжок часу, що спортсмен був невдоволений своїм положенням справ у команді, проведеним часом в офіційних матчах. Про це зазначав його агент Каміль Маммадов.
Нагадаємо, що дворазовий чемпіон України Олександр Алієв, більшість своєї кар’єри провів на наших землях. Починав виступи за "Динамо" з Києва у 1999 році (був у структурі клубу), з 2001 року грав за дубль "Борисфену", потім три сезони за дубль "Динамо" і вже після цього став основним футболістом киян. Олександр встиг з 2008 по 2012 роки пограти за основний склад збірної України, де у 28 іграх відзначився шістьма голами.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео