Новини спорт: Новоспечений захисник "Динамо" Бетао поділився враженнями від підписання свого контрак

Новини спорт: Новоспечений захисник "Динамо" Бетао поділився враженнями від підписання свого контрак
79488 ПЕРЕГЛЯДІВ

Досвідчений бразильський захисник Бетао, котрий мав досвід виступів за київське "Динамо", після повернення до лав столичного клубу поділився враженнями.


Досвідчений бразильський захисник Бетао, котрий мав досвід виступів за київське "Динамо", після повернення до лав столичного клубу поділився враженнями.
"Дуже щасливий своїм поверненням. Настрій на піднесені. Контракт підписав нещодавно. Закінчиться він до кінця сезону, але я маю бажання грати за київський клуб ще один чи два роки, побачимо як це відбудеться", - розпочав бразильський оборонець.
Бетао розповів про свою багатофункціональність та висловився про нинішніх оборонців клубу: "Я багатофункціональний захисник, але можу відіграти на будь-якому фланзі. Буду виконувати накази Сергія Реброва та Рауля Ріанчо – де скажуть грати там і буду. Я бажаю приносити грані результати на полі, тому готовий ставати на будь-яку позицію. Моє основне амплуа - центральний захисник, але якщо потрібно буде зіграти на лівому фланзі, я зіграю на лівому, якщо на правому - я зіграю на правом. Номінальних центральних захисників в "Динамо" всього 2 зараз - Александар Драгович та Євген Хачеріді. Із плином часу побачимо, на яку позицію мене будуть ставити. Конкуренції не боюся, адже я вже немолодий гравець".
Футболіст підтвердив слова його головного наставника Сергія Реброва про необхідність виконування на тренуваннях багатьох взаємодій та вправ: "Ребров говорить по ділу – не можна робити вправи окремо, потрібно не тільки бігати, а потім виконувати заняття з м’ячем, але і суміщати їх. На допомогу нам повинні прийти ігрові вправи".
Також бразилець зауважив, що слідкував час від часу за результатами та відзначив світле майбутнє київського клубу: "Завжди читаю всі новини в інтернеті пов’язані з "Динамо". Звісно зараз потрібно відзначити настрій команди, котрий змінився у порівнянні з минулими роками. Підбір гравців також знаходиться на високому рівні, колектив напрочуд сильний. Довгий час кияни не займали лідируючий щабель в останніх сезонах, а зараз після першого кола вони мають 5 очок переваги – це не може не радувати. Гадаю, що у нас є все аби продовжити гарні виступи у нинішньому сезоні. Якщо будемо старанно працювати, то неодмінно все буде позитивно".
Нагадаємо, що Бетао являється вихованцем "Корінтіансу", а з 2008 року по 2013 футболіст захищав кольори "Динамо" та відіграв більше ніж 100 поєдинків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео