Новини спорту: “Палермо” – “Рома” 1 - 1 Голи: Диба; Дестро

Новини спорту: “Палермо” – “Рома” 1 - 1  Голи: Диба; Дестро
105976 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хочеться, щоб була боротьба за скудетто до останнього матчу, але сьогоднішня гра римлян каже, що інтрига може не вдатися.


Хочеться, щоб була боротьба за скудетто до останнього матчу, але сьогоднішня гра римлян каже, що інтрига може не вдатися. Прикро, адже останнім часом я грунтовно спостерігав матчі "вовків", оскільки команда мені сильно імпонує. Після цієї дуелі залишається безглуздий осад у вигляді Палермо.
У мене є спонтанне пояснення того, чому римляни сьогодні так грали. Скоріш за все, це через часту зміну складу. Оборонці просто не можуть звикнути один до одного, так як в будь-який момент їх можуть роз’єднати. Є маленькі труднощі зі складом, оскільки були футболісти, які не зовсім готові до матчу. Ось всі лають Жервіньо за те, що не забиває стовідсоткові моменти, але він їх хоча б створює, чого не скажеш про Ітурбе. Його купили за шалені гроші, але дії аргентинця обмежуються безглуздими фінтами на місці. Утім, крайньому нападнику, можливо, потрібно більше часу.
Навіть півзахист виглядав сонно, хоча я цій ланці приділяв величезну увагу. Пьянич і Стротман грали нормально, але для таких футболістів діяти нормально - ганьба. Наінгголан відсутній в цьому матчі, що, напевно, вплинуло на агресивність в центрі поля. Дестро взагалі дивак дивний. Те грає, то валяє дурня. Те, що він забив гол - це неймовірний збіг обставин, а не дикий талант. Тлумачний нападник потрібен "Ромі", в перервах, коли Імператору потрібно відпочинок. Багато гравців гостей, коли приймали м’яч - озиралися і шукали Тотті. Але Франческо вийшов на останні 10 хвилин, тому що недавно перехворів. У якийсь момент капітан піде, тому потрібно навчитися діяти без нього. Хоча це дійсно складно.
Наставник "Роми" Руді Гарсія залишився незадоволений діями своїх підопічних у матчі проти "Палермо" (1: 1).
"У першому таймі ми не грали в футбол, а просто стояли як укопані Дозволяти собі таку гру в матчі з фізично міцними командами -... Це велика небезпека Ми повинні входити в матч з перших секунд, грати до кінця в кожному епізоді А ми дозволяємо . собі прокидатися лише після пропущеного м’яча через це і губляться важливі очки ", - сказав Гарсія

Мої відео