Новини спорт: "Мілан" поступився "Аталанті" та опинився у середині турнірної таблиці Серії А

Новини спорт: "Мілан" поступився "Аталанті" та опинився у середині турнірної таблиці Серії А

У нещодавніх матчах проти одних із головних діючих команд італійського чемпіонату "Наполі та "Ромою", "Мілан" здобув гарні результати, але пізніше команді Індзагі поступилася скромному "Сассуоло" та втратила кілька очок у грі проти "Торіно", тому нинішня зустріч з "Аталантою" могла наблизити клуб до зони єврокубків.


У нещодавніх матчах проти одних із головних діючих команд італійського чемпіонату "Наполі та "Ромою", "Мілан" здобув гарні результати, але пізніше команді Індзагі поступилася скромному "Сассуоло" та втратила кілька очок у грі проти "Торіно", тому нинішня зустріч з "Аталантою" могла наблизити клуб до зони єврокубків. Хоча один із аутсайдерів чемпіонату "Аталанта" не знала гіркоти поразок в останніх трьох зустрічах, до того ж колектив підсилив проблемну позицію забивним форвардом Маурісіо Пінільєю.
Господарі ("Мілан") непогано почали зустріч, дальнім ударом Бонавентури. Увесь тайм пройшов за такою схемою – міланці весь час тримали м’яч у себе, але часто помилялися у передачах, що давало змогу гостям контратакувати. Одна із таких атака мала закінчуватися на користь гостей – при виході 4-х на трьох футболісти "Аталанти" не реалізували більшість, оскільки вирішального удару у поперечку завдав Герман Денис.
Наступну можливість гості не розтринькали. Після обрізки у центрі поля Моралес вивів Дениса на оперативний простір з голкіпером і Герман забив 0-1. У другій частині матчу гості значно менше ловили мі ланців на випадах, але і господарі не змогли придумати варіанти для забиття голів. Вони атакували та проводили комбінації на підступах до карної зони, але це не призводило до дивідендів.
Були два епізоди пов’язані з подачами з кутового. Одного разу Де Йонг пробив головою, однак на шляху сфери опинився оборонець Рамі. В іншому випадку саме Рамі міг відновлювати паритет – футболіст із чудового положення завдав удару до рук воротаря. Таким чином "Мілан" не зумів проявити характер та показати нестандартний підхід до атака, за що колектив Індзагі втратив відразу три бали.