Новини спорт: Гонсало Ігуаін став автором переможного м’яча у важливій зустрічі свого "Наполі" з "Ла

Новини спорт: Гонсало Ігуаін став автором переможного м’яча у важливій зустрічі свого "Наполі" з "Ла
132396 ПЕРЕГЛЯДІВ

Центральний матч 19 туру Серії А приймав Стадіо Олімпіко, на газон якого вийшли "Лаціо" та "Наполі", котрі повинні були розподілити по завершенню поєдинку звання проміжного володаря третім щаблем.


Центральний матч 19 туру Серії А приймав Стадіо Олімпіко, на газон якого вийшли "Лаціо" та "Наполі", котрі повинні були розподілити по завершенню поєдинку звання проміжного володаря третім щаблем. Римляни мали чудову нагоду зміцнити і відірватися від конкурентів на 4 очки, а "Наполі" мав можливість повернутися на щабель під номером 3.
Перша частина двобою була за "орлами" – вони взяли гру під свій контроль, однак завершували свої атаки без хитрощів та вигадки. Нападник Філіп Джорджевич дуже рідко міг побути з м’ячем наодинці, навіси Кандреви та Бальде нейтралізували центрбеки, дальня артилерія господарів у вигляді пострілів Кандреви та Пароло не приносили дивідендів. Неаполітанці видержали тиск початкових хвилин і після паузи відкрили рахунок на 18 хвилині. Ігуаін отримав пас від Дреса Мертенса і зробив вхід у штрафний майданчик, пробивши у дев’ятку з опікою захисника Раду. Воротар Беріша (основний кіпер Маркетті пропускав зустріч із-за дискваліфікації) не зумів протиставити такому пострілу нічого здібного.
Через деякий час підопічні Піолі почали свої наступи у серйозній чисельності. До кінця 1-ї 45-хвилинки римляни могли навіть вийти вперед, але трохи точності не вистачило Більї, а Каванда не очікував на можливість отримання сфери у кількох метрів до чужих воріт та пробив прямо у руки Рафаелю.
У другому таймі на поле вийшов Клозе і у парі с Джорджовичем, нападники не змогли створити бодай один момент. Окрім цього не було суттєвого наступу "Лаціо". Гра перемістилася у центр поля, а обидва кіпери не приймали належної участі у двобої.
У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував третю підряд поразку на домашньому стадіоні "Лаціо" від "Наполі".
"Ми віддали багато сил у цьому матчі. Грала на полі тільки одна команда - моя. "Наполі" скористався першою можливістю і став діяти в улюбленій манері - вичікувати момент для контратаки. Нам вдавалося щось створювати і я засмучений підсумковим рахунком. Мої футболісти не заслуговував поразки. Потрібно було закріпитися на третьому місці, але не вдалося. Ми маємо намір потрапити в єврокубки за підсумками сезону", - заявив наставник "Орлів" Стефано Піолі.
Варто відзначити, що за гостей дебютував екс-дніпрянин Іван Стрініч – хорват відіграв на високому рівні та мав нагоду аби забити.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео