Новини спорт: Спортивний директор "Шальке" Х.Хельдт: "Працювати у парі з Ді Маттео приносить одне за

Новини спорт: Спортивний директор "Шальке" Х.Хельдт: "Працювати у парі з Ді Маттео приносить одне за
132442 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хорст Хельдт – людина, котра обіймає пост спортивного директора одного із провідних клубів Німеччини "Шальке", розповів про задачі його футболістів у другому колі чемпіонату Бундесліги, розповів про наставника команди, а також повідомив про останній збір колективу у Досі.


Хорст Хельдт – людина, котра обіймає пост спортивного директора одного із провідних клубів Німеччини "Шальке", розповів про задачі його футболістів у другому колі чемпіонату Бундесліги, розповів про наставника команди, а також повідомив про останній збір колективу у Досі.
"Ми солідно попрацювали, а кращого міста для занять, як Доха – неможливо було знайти. Погода нам посміхнулася, все пройшло за планом, тренувальний збір завершився і ми їм цілком задоволені. На превеликий жаль, нас покинуло три футболісти, але це футбол і треба далі змагатися за перемоги. Натомість я рад, що до нас прибув такий талановитий гравець, як Ян Кірххофф. Треба відзначити і виступи з недавніх пір ще й Сіднея Сема та Кевіна-Прінса Боатенга. Ця група людей знадобиться нам у поставлених високих цілях на сезон. Так, Кевін отримав пошкодження у матчі з "Аль-Меррейхом, однак воно не носить суттєвого характеру", - залишився задоволеним останнім тренувальним збором команди спортивний директор "Шальке".
Про наставника Ді Маттео: "Працювати у парі з Ді Маттео приносить одне задоволення. У нього в голові завжди знаходиться купа ідей для різноманітних тренувань, також він має гарну уяву про співробітництво. Футболісти прислуховуються до кожного слова нашого тренера. Тренування проходять в насиченому вигляді, а його стиль ведення їх – становить для нас новизну, але це забезпечує своєрідний розвиток спортсменів. До нього та його роботи немає жодних питань".
"Через кілька днів до колективу приєднається Ацуто Учіда. Гарні результати показує і інший гравець, котрий провів чимало часу в лазареті – Жоель Матіп. У Жоеля вже зникли больові відчуття, коли він починаю бігти. Маємо надію, що до другого кола підійдемо у максимальній бойовій готовності та без травмованих футболістів. Усі гравці набирають кондиції. Варто відзначити прогрес Леона Горетцкі", - зазначив Хельдт.
"Ми знову хочемо вийти в Лігу чемпіонів. Наші конкуренти хочуть того ж самого. "Аугсбург", наприклад, не здасться без боротьби. У них занадто хороші гравці. Є, звичайно, й інші клуби, які постараються піднятися в турнірній таблиці, адже проявляється велика щільність. Боротьба за заповітні місця обіцяє бути дуже спекотною", - підсумував свої розповіді, одна із головних персон "Шальке".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео