Новини спорт: "Інтер" на виїзді спіткнувся у грі з "Емполі" та погіршив свої шанси на потрапляння в

Новини спорт: "Інтер" на виїзді спіткнувся у грі з "Емполі" та погіршив свої шанси на потрапляння в
79516 ПЕРЕГЛЯДІВ

Амбітний міланський гранд італійської Серії А "Інтер", після того, як у зимове трансферне вікно підсилився такими серйозними виконавцями, як Подольські та Шакірі, все одно не зумів у виїзній грі проти "Емполі" у 19 турі виграти і хоча би відзначитися забитим голом.


Амбітний міланський гранд італійської Серії А "Інтер", після того, як у зимове трансферне вікно підсилився такими серйозними виконавцями, як Подольські та Шакірі, все одно не зумів у виїзній грі проти "Емполі" у 19 турі виграти і хоча би відзначитися забитим голом.
Суперник мі ланців не дивував солідною грою протягом усього сезону – "Емполі" знаходився в трьох пунктах від зони вильоту, а остання перемога команди датувалася ще у листопаді минулого року. На такому фоні, команда Роберто Манчіні мала вигравати з впевненим результатом, з перевісом більш ніж в 1 м’яч.
Перший тайм пройшов при більш активній грі господарів, в той час, як "Інтернаціонале" були доволі прямолінійними у своїх спробах. Атаки "Емполі" також були не такими гострими, як того хотіли їх уболівальники – частіше за все господарі били з дальньої дистанції чи навішували з кутового прапорця, але для Саміра Хандановича, такі спроби не носили суттєвого характеру.
За всю першу половину з ударів "Інтера" можна було пригадати лише неточний постріл Гуаріна. Друга частина баталії пройшла більш цікаво для фанатів клубів. Гості мали шанс відкрити рахунок. Подача кутового призвела до невдалого виходу Сепе після чого Відіч завдав удару головою з 3-х метрів, але примудрився не влучити у рамку воріт. Такого епізоду у виконанні підопічних Манчіні надалі вже не було.
У складі "Емполі" варто було приділити потрібну увагу Пуччареллі, Мчелідзе та Верді, котрі пробували шукати шляхи до воріт словенського стража мі ланців, однак Ханданович справлявся зі свою роботою і в результаті матч так і закінчився нульовою нічиєю.
"Ми створили недостатньо нагод аби забити, були дуже пасивні і стали боятися з 1-х хвилин. Ми також зіткнулися з труднощами, бо кволо вели себе в атаці", - заявив наставник Роберто Манчіні.
Про технічні помилки: "Всі повинні робити більше. Ми повинні будувати нашу гру з упевненістю в перемозі і мужністю. Ми повинні покращити все в якійсь мірі. Коли я говорю про мужність, я маю на увазі: якщо побудуємо хорошу команду, ми зможемо фінішувати добре. Ми повинні грати однаково, як вдома, так і на виїзді, тому приклад гра в Турині".
Таким чином "Інтер" має 26 очок і знаходиться тільки на 9 позицій, відстаючи від завітної третьої позиції, яка дає можливість виступати в ЛЧ на 7 очок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео