Новини спорт: Давід Алаба один з кращих лівих захисників світу

Новини спорт: Давід Алаба один з кращих лівих захисників світу
53116 ПЕРЕГЛЯДІВ

Давід Алаба у свої 22 роки є одним з кращих флангових захисників. Навіть припускати безглуздо, як це йому вдалося.


Давід Алаба у свої 22 роки є одним з кращих флангових захисників. Навіть припускати безглуздо, як це йому вдалося. На поле Алаба затуманює нам свідомість, оскільки вірити в настільки надійну гру знаючи, що йому всього лише 22 - неможливо. Але ж він уже і в збірній шороху наробив, навіть пенальті виконувати довіряють. Боюся уявити, що трапиться в наших головах, якщо з часом австрійський футболіст стане діяти ще краще.
Його взаємодія з Рібері прекрасна. Тільки Алаба починає свій ривок по брівці, Франк тут же прибирає м’яч у центр, а потім передачею у фланг нагороджує крайнього захисника. У нього що удар, що передача - наповнені майстерністю Хаві та Пірло. Більшість опонентів Давіда благають одноклубників помінятися з ними флангами, оскільки взагалі без шансів. Але от у нинішньому сезоні, австрійського захисника ставили на різноманітні позиції, щоб зробити з нього більш універсального хлопця.
З початку сезону австрієць пограв і центральним захисником, і опорником. Як не дивно, виглядав на цих позиціях досить непогано, але його нова роль трохи віддаляє від чужих воріт. А адже Алаба шалено небезпечний в атаці. Я не знаю, добре чи погано, що номінально місце Давида зайняв Бернат. Іспанець, звичайно, помітно поступається австрійцю, але все може трапиться. Тим більше у Алаби була серйозна травма, яка обгородила гравця на деякий час від футболу. Зараз він потихеньку відновлюється, і хто знає, де тепер буде грати. Безумовно, його місце в складі навіть не обговорюється, але на якій позиції ми побачимо уродженця Відня ?! Ось що я думаю: місце Алаби зліва в захисті, але Гвардіола має на це дещо іншу точку зору. До речі, вельми обгрунтована точка, оскільки австрієць ще досить молодий, тому його можна перекваліфікувати на іншу позицію. Пеп це вже провертала з більш віковими Ламом.
Я не хочу, щоб Алаба йшов з "Баварії", але дуже цікаво подивитися на його дії при схемі 3-5-2. Вважаю, австрійський футболіст цілком подужає бровку поодинці. Так, в нинішньому сезоні пару раз бачив, як мюнхенці намагалися грати в 3 захисника. Він то в центрі захисту, то в опорній зоні, яка, можливо, підходить австрійцю, так як у нього прекрасний удар і відмінний склад розуму. Але раз Пеп вирішив намагатися створити з Давида універсала .

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео