Новини спорт: Кубок Англії. “ Кембридж Юнайтед ” зумів вистояти в матчі з “ Манчестер Юнайтед ”

Новини спорт: Кубок Англії. “ Кембридж Юнайтед ” зумів вистояти в матчі з “ Манчестер Юнайтед ”
238252 ПЕРЕГЛЯДІВ

З позицій явних фаворитів протистояння підходили до звітного матчу Манчестер Юнайтед.


З позицій явних фаворитів протистояння підходили до звітного матчу Манчестер Юнайтед. Підопічні Луї Ван Гаала володіють зоряними виконавцями з великими зарплатами, які зобов’язані з легкістю обігравати суперників калібру Кембридж Юнайтед. Перешкодити манкуніанцям могли тільки шлюб мотивації і не однозначно негативне ставлення до можливості зіграти перегравання вже на домашньому стадіоні Олд Траффорд у Манчестері.
Почали команди поєдинок дуже спокійно, можна сказати придивляючись один до одного. Що примітно, першими моменти створювати розпочали господарі поля. Після подач зі стандартів від Дональдсона раз за разом виникали пожежі у штрафному МЮ. Шанс відзначитися був у Еліота, але після навісу зі штрафного з лівого флангу атаки форвард головою пробив поруч зі штангою. Хороший момент був також у Хьюза вже після передачі з кутового - м’яч пролетів зовсім близько від створу воріт.
Манкуніанці відповіли перспективної атакою за участю Блінда. Голландець з лівого краю чужого штрафного пробив у ближній кут воріт, але врятував свою команду в цьому епізоді голкіпер. Самий же реальний шанс відзначитися в першій половині зустрічі був у Колсона. У метушні біля воріт Де Хеа зумів завдати удару головою захисник з кількох метрів, але ігровий снаряд полетів вище створу воріт. Таким чином, можна констатувати, що незважаючи на територіальну перевагу підопічних Ван Гаала більше моментів створили господарі.
У другому таймі ситуація вже виглядала трохи краще для Манчестер Юнайтед, але не набагато. Всі також беззубо виглядали біля чужих воріт Червоні дияволи. Лічені небезпечні моменти біля чужих воріт за весь другий тайм зовсім не вразили. Ближче всіх до забитого м’яча був Радамель Фалькао, але удар колумбійця з правого краю штрафного Кембриджа зумів парирувати ногою голкіпер команди господарів Данн. У підсумку своїм фінальним свистком Кріс Фой підвів риску під млявими зусиллями обох команд здобути сьогодні перемогу. Всі були проти перегравання на Олд Траффорд.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео