Новини спорт: Серія А. 20-й тур. “Мілан” на виїзді зазнає поразки від “Лаціо” виграючи походу зустрі

Новини спорт: Серія А. 20-й тур. “Мілан” на виїзді зазнає поразки від “Лаціо” виграючи походу зустрі
158880 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цікаво, скільки разів по ходу цієї зустрічі тіфозі россонері ловили себе на думці, що з ними відбувається дежавю? “Мілан” зіграв з “Лаціо” так, як грав кілька тижнів тому на виїзді проти “Торіно”: забивши швидкий гол, почав відбиватися до фінального свистка.


Цікаво, скільки разів по ходу цієї зустрічі тіфозі россонері ловили себе на думці, що з ними відбувається дежавю? “Мілан” зіграв з “Лаціо” так, як грав кілька тижнів тому на виїзді проти “Торіно”: забивши швидкий гол, почав відбиватися до фінального свистка. “Лаціо” - більш класна команда, і саме з цієї причини зачепитися за нічию підопічним Індзагі цього разу не вдалося.
Мілан забив у своїй першій контратаці, і знову вирішив, ніби справа була зроблена. Це Менез відібрав в центрі поля м’яч у Басти, змістився ближче до штрафного майданчика і завдав удар з середньої дистанції з-під Цани. Маркетті свою команду не виручив.
Однак всю випадковість взяття воріт “Лаціо” почав демонструвати буквально відразу ж. Спочатку Кандрева, завдаючи удару по практично порожніх воротах, влучив у ногу Мексесу, потім Клозе, пробиваючи головою з забійної позиції, не зумів направити м’яч у ворота, а після - Лопес врятував “Мілан”, коли його воріт з гострого кута погрожував все той же Кандрева.
Не зумівши реалізувати свою тотальну перевагу до перерви, на другий тайм Орли вилетіли на поле надмотивований. І відразу ж кинулися в атаку, чого “Мілан”, судячи з усього, не очікував. Не минуло й шести хвилин, як “Лаціо” вже повів в рахунку! На 47-й хвилині Пароло в дотик з-під Поли замкнув простріл Раду з правого флангу, а на 51-й Клозе скористався грубою помилкою Монтоліво. Перебуваючи на своїй половині поля, Ріккардо покотив м’яч назад, не спромігшись перевірити, чи є в тій зоні гравець суперника. Клозе підхопив снаряд, після чого вразив ворота Лопеса в ближній нижній кут.
Індзагі зрозумів, що справа пахне голом і змінив ван Гінкеля з Бонавентурою на Пацціні і Черчі. Але було вже пізно. Зміна схеми з 4-3-3 на 4-2-3-1 ніяк не допомогла “Мілану”.
На 81-й хвилині господарі встановили остаточний рахунок: Пароло замкнув простріл Кандрева з правого флангу. Правда, цей епізод ознаменувався травмою ледь вийшов на поле Джорджевіча. Передача Кандрева адресувалася саме йому, але серб не зумів потрапити ногою по м’ячу, а після - невдало приземлився на газон.
Кінцівка зустрічі ознаменувалася бійкою Мексеса і Маурі, внаслідок чого француз побачив перед очима червоний колір. Мало того що Мілан Індзагі програв Лаціо за всіма статтями, так він ще й гідно це зробити не зумів ...

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео