Новини спорт: Луїс Адріано близький до переходу в італійську “Рому”

Новини спорт: Луїс Адріано близький до переходу в італійську “Рому”
211789 ПЕРЕГЛЯДІВ

За інформацією авторитетного італійського видання Corriere Dello Sport, керівництво Роми знаходиться в постійному контакті з представниками “Шахтаря” щодо можливого трансферу Луїса Адріано.


За інформацією авторитетного італійського видання Corriere Dello Sport, керівництво Роми знаходиться в постійному контакті з представниками “Шахтаря” щодо можливого трансферу Луїса Адріано.
Римляни в обов’язковому порядку планують посилити атаку команди і збираються зробити важливий трансфер до кінця січня. Часу залишилося мінімум, а значить, діяти боси віце-чемпіона Італії будуть швидко.
Як повідомляє Corriere Dello Sport, Рома запросила умови трансферу бразильського форварда, чий контракт закінчується в нинішньому році. За даними видання, керівництво “Шахтаря” готове розлучитися зі своїм найкращим бомбардиром за 10 мільйонів євро. Це досить велика сума за гравця, якого влітку можна роздобути безкоштовно (зрозуміло, у випадку якщо він відкине пропозицію підписати новий контракт).
Але наставник Роми Руді Гарсія і спортивний директор Вальтер Сабатіні вважають, що Луїс Адріано може підсилити атаку команди і хочуть довести справу до кінця. Днями представники Роми мали тривалу розмову з колишнім захисником своєї команди, а нині асистентом Мірчі Луческу в “Шахтарі” Антоніо Заго.
Колишній стопер збірної Бразилії дав позитивні характеристики грі Адріано, що також свідчить на користь можливого трансферу.
Альтернативою Луїсу Адріано є оренда з правом викупу єгипетського вінгера Мохамеда Салаха. Представники Роми побували в Лондоні, де домовилися з босами “Челсі” про умови переходу футболіста.
Оренда єгиптянина на півтора року обійдеться джалло-россі в 500 тисяч євро, право викупу зафіксовано в розмірі 17-ти мільйонів євро. Зарплата Салаха становить 2,2 мільйона євро. При цьому Corriere Dello Sport стверджує, що у разі якщо Рома домовитися про трансфер Луїса Адріано, то бразильцеві доведеться запропонувати договір з більшою сумою особистого контракту.
На початку наступного тижня керівництва “Роми” зробить остаточний вибір і спробує оформити перехід одного з цих гравців.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео