Новини спорт: Кубок Англії. Манчестер Сіті програє в дома Міддлсбро та припиняє участь в кубку Англі

Новини спорт: Кубок Англії. Манчестер Сіті програє в дома Міддлсбро та припиняє участь в кубку Англі
132406 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наскільки заслуженим стала ця поразка, судити складно. Так, Городяни набагато більше володіли м’ячем, так, вони частіше били по воротах, і так, Філ Дауд міг поставити три пенальті у ворота гостей, але, по-перше, рахунок на табло, а по-друге, після свого першого гола підопічні Каранка могли подвоювати рахунок набагато раніше, не використавши півдюжини реально гольових шансів.


Наскільки заслуженим стала ця поразка, судити складно. Так, Городяни набагато більше володіли м’ячем, так, вони частіше били по воротах, і так, Філ Дауд міг поставити три пенальті у ворота гостей, але, по-перше, рахунок на табло, а по-друге, після свого першого гола підопічні Каранка могли подвоювати рахунок набагато раніше, не використавши півдюжини реально гольових шансів.
Городяни потужно розпочали поєдинок, пам’ятаючи про ледь не трапився конфуз в матчі з Шеффілд Уенсдей в попередньому колі. Постійні навіси і простріли з обох флангів, спроби Агуеро прорватися через центр, дальні удари Мілнера і Сілви - всього цього було удосталь, але Міддлсбро був готовий до такого розвитку подій. Гості впевнено тримали оборону, відчуваючи, що у них за спиною зловив кураж Мехіас, який творив справжні дива на лінії воріт. Що стосується атаки Міддлсбро в першому таймі, то тут варто промовчати, щоб нікого не образити.
У перерві з гравцями Боро відбулися дивні метаморфози і вони згадали про існування протилежних воріт. Та так згадали, що аж іскри полетіли. Чи не в першій тямущій атаці представник Чемпіоншипа відкрив рахунок: Адома поборовся з Кабальєро на другому поверсі, проштовхнув м’яч у бік воріт, а спроба Фернандо винести снаряд з лінії увінчалася попаданням в Бамфорда, що мчав паралельним курсом. Господарі трохи розгубилися від такого повороту подій, а Боро, відчувши запах крові, повинен був відразу ж добивати суперника. Спочатку Томлін і Літбіттер розстрілювали Кабальєро потім Адом вийшов фактично один на один, але з кута штрафного не зумів перекинути голкіпера Сіті. Ще один епізод створив для себе Томлін, коли блискучим фінтон переграв Компані, вийшов на ударну позицію і пробив у штангу.
Все це відбувалося на тлі академічного домінування Манчестер Сіті. Гра городян нічим не відрізнялася від тієї, яку команда показувала в першому таймі, але до активності Боро підопічні Пеллегріні виявилися не готові. Мехіас відбивав все, що летіло у ворота, захист Міддлсбро був дуже щільний. А єдиній людині, який, здавалося, міг все змінити, просто не пощастило: після удару Лампарда і рикошету м’яч по неймовірній дузі влучив у штангу. Другий гол гостей у доданий час став цілком закономірним і підвів жирну риску під виступом Манчестер Сіті в Кубку Англії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео