Новини спорт: Кримське питання по українському футболу

Новини спорт: Кримське питання по українському футболу
238246 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після того, як Російський футбольний союз (РФС) підібрав хвоста і, взявши під козирок, виконав грудневий вердикт УЄФА щодо виключення футбольних клубів Криму зі своїх змагань, виникло цілком природне запитання: а що ж далі?


Після того, як Російський футбольний союз (РФС) підібрав хвоста і, взявши під козирок, виконав грудневий вердикт УЄФА щодо виключення футбольних клубів Криму зі своїх змагань, виникло цілком природне запитання: а що ж далі?
Чиновникам РФС і міністру спорту РФ Мутко вже нічого пообіцяти збентеженим кримчанам, яким не залишається нічого іншого, окрім як обробляти ниву надії або фантазувати в очікуванні подальших вказівок УЄФА.
Останній у цьому плані свіжачок - створення кримської суперліги, в яку повинні увійти 8 місцевих клубів. Та хоч 10 або всі 12 - немає проблем, знайшлися б охочі культивувати футбол на масовому або аматорському рівні.
Тим часом «Футбольний клуб» ще навесні попереджав «остров’ян» про неминучість такого фіналу. Тепер же, коли він став дійсністю, саме час перейти на наступній виток припущень.
Як нам стало відомо з компетентних джерел, ні з однією з псевдокримскіх організацій, зареєстрованих за російським законодавством, УЄФА, який оголосив окуповану територію «особливою зоною» для організованого футболу, мати справ не стане.
Тому претендувати на визнання з боку Європейського футбольного союзу та анонсовану їм фінансове підживлення зможе або те, що залишилося від попередньої, зареєстрованою в Україні, Республіканської федерації футболу Криму (РФФК), або структура, зареєстрована на нейтральній території. Скажімо, в Швейцарії.
Те, що РФС, як кажуть в простому народі, кримчан відверто кинув, ті самі усвідомили вже давно. Але от біда, політична ситуація на півострові нині зовсім не та, щоб можна було шуміти, бешкетувати або з чимось не погоджуватися. І тому найближчий доля «сімферопольських» і «севастопольських» - навколофутбольна міжусобиця.
Не розкриваючи своїх джерел, проте розповімо, що, за нашими даними, ці далеко не однорідні громади сповідують відмінні один від одного погляди, уявлення про майбутнє кримського футболу. Але сьогодні найперше завдання обох сторін - не поступитися в боротьбі за доступ до УЄФА. Чий представник в підсумку виявиться ближче до Ньоні (а, значить, і до Києва), тієї й карти в руки.
У цій ситуації нової адміністрації Федерації футболу України належить розібратися - хто є хто і, можливо, погодитися на діалог з тією групою, чиї погляди на перспективи футбольного життя в Криму будуть найбільш прийнятні і конструктивні.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео