Новини спорт: Франція. 23-й тур. “ПСЖ” на власному полі мінімально долає “Ренн”

Новини спорт: Франція. 23-й тур. “ПСЖ” на власному полі мінімально долає “Ренн”
238319 ПЕРЕГЛЯДІВ

До матчу з “Ренном” “ПСЖ” підійшов з двома перемогами поспіль, які вкупі з проблемами “Марселя” дозволили парижанам зрівнятися за очками з другим місцем. 


До матчу з “Ренном” “ПСЖ” підійшов з двома перемогами поспіль, які вкупі з проблемами “Марселя” дозволили парижанам зрівнятися за очками з другим місцем. Але для погоні за “Ліоном” необхідно йти без втрат, а “Ренн” завжди був неприємним суперником для “ПСЖ”. Дві останніх домашніх поразки парижани зазнали саме від “Ренна”, причому в 2012 і 2014 роках, та й у першому колі нинішнього чемпіонату теж була втрата очок (нічия 1: 1). Так що ні про яку недооцінку суперника й мови бути не могло.
Почався матч, тим не менш, з атак “Ренна”. Гості не боялися суперника і в стартові 10-15 хвилин навіть дозволили собі пограти першим номером, хоча і не доводили справу до ударів. У “ПСЖ” найбільш активним в атаці, як не дивно, був крайній захисник Дінь, який раз за разом підключався вперед по своєму флангу, але його подачі були безадресними.
До середини тайму гра вирівнялася, а під кінець першої півгодини господарі вийшли вперед. М’який закид у штрафну, Пасторе відривається від опікуна і в один дотик віддає на Лавессі, який з десяти метрів не залишає шансів воротареві гостей.
Майже відразу ж “Ренн” міг зрівняти рахунок. Тіаго Сілва в найпростішої ситуації подарував Дюкуру побачення з Сірігу, але переможцем вийшов воротар парижан, а добивання Нтепа було зовсім неточним. На цьому і закінчився перший тайм.
Після перерви гості знову провели активну десятихвилинку, після чого зменшили оберти і більше, як з’ясувалося, до воріт Сірігу майже не підбиралися. Не поспішав і “ПСЖ”: команда Блана, як ніби забувши про те, наскільки неприємним суперником для них є “Ренн”, вирішила перейти в економний режим і утримати мінімальну перемогу.
У підсумку за весь другий тайм глядачі не побачили по-справжньому небезпечних моментів ні в тих, ні біля інших воріт. Парижани, витративши мінімум зусиль, добули типову перемогу на класі – “Ренн” просто не зумів покарати їх за розслабленість. Ця перемога виходить “ПСЖ” на чисте друге місце в таблиці, але вже завтра “Марсель” буде грати з “Евіаном” і зможе наздогнати діючого чемпіона Франції за кількістю очок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео