Новини спорт: Бундесліга. “Байер” та “Боруссія Дортмунд” переможця не виявили

Новини спорт: Бундесліга. “Байер” та “Боруссія Дортмунд” переможця не виявили
26669 ПЕРЕГЛЯДІВ

На поєдинок у Леверкузені було покладено занадто великі очікування, але він швидше додав питань, ніж відповів на вже існуючі.


На поєдинок у Леверкузені було покладено занадто великі очікування, але він швидше додав питань, ніж відповів на вже існуючі. Багато хто, в тому числі і Юрген Клопп, очікували тріумфального повернення “Боруссії” в першому офіційному матчі сезону, але його не відбулося з ряду причин.
По-перше, наставнику дортмундців не вдалося під час зимових канікул завершити інтеграцію Чіро Іммобіле в ігрові схеми жовто-чорних. Він все також виглядає чужорідним тілом в тендітній конструкції дортмундської атаки. І це в момент, коли головний забивала команди П’єр-Емерік Обамеянг тільки втягується в роботу з командою після кубка Африканських Націй, а на Чіро покладено ще більш серйозна відповідальність. По працездатності до італійця немає ніяких питань, але реально потривожити Бернда Лено за весь матч він так і не зумів. Як, власне, і його партнери по групі атаки.
По-друге, високий і агресивний пресинг “Байєра”, про який вже якраз складати легенди, змусив гостей серйозно нервувати і допускати надмірну кількість браку. У левової частки програних матчів у першому колі дортмундці володіли м’ячем набагато більше, ніж до перерви на Бай-Арені (40%). Навіть Ройс піддався загальної епідемії і часто віддавав передачі вникуда. “Байєр”, в свою чергу, намагався розумно розпоряджатися м’ячем, однак спорудив лише два по-справжньому гольових моменти. У першому таймі Кастро пробивав після скидки Белларабі, але Вайденфеллера підстрахував Хуммельс.
По-третє, заміни Клоппа не справили абсолютно ніякого ефекту. Вимушений вихід Суботича замість Піщека в перерві не послабила оборону Дортмунда, але появленяе Мхітаряна і Рамоса залишилися абсолютно непоміченими. Генріх був тінню самого себе, займаючи позицію Гросскройтц на фланзі, а Адріан навіть не встиг спітніти за відведені йому кілька хвилин.
Із позитивних сторін гостей варто відзначити їх оборону, яка відіграла досить надійно. Впевнено виглядав Вайденфеллер, що не засмажили Хуммельс і Папастутопулос, а Шмельцер нагадував себе дво-трирічної давності. “Байєр” ж ніби й не помітив зимової перерви. Підопічні Шмідта продовжують демонструвати свій енерговитратний футбол з фантастичним пресингом і мають намір повернутися в зону Ліги чемпіонів вже в найближчому турі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео