Новини спорт: Ліга 1. 23-й тур. “Марсель” мінімально обіграв “Евіан”

Новини спорт: Ліга 1. 23-й тур. “Марсель” мінімально обіграв “Евіан”
211914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перемога “ПСЖ”, яка б непереконлива вона не була, поставила “Марсель” у вкрай неприємне становище.


Перемога “ПСЖ”, яка б непереконлива вона не була, поставила “Марсель” у вкрай неприємне становище. Провансальці опустилися на третю сходинку турнірної таблиці, і тільки перемога над “Евіаном” могла дозволити їм зрівнятися з парижанами за набраними очками. Савойців поза всяких сумнівів сприймалися громадськістю як прохідного суперника, але численні проблеми “Марселя” тримали його шанувальників у напрузі.
Гості несподівано активно почали зустріч - вже на першій хвилині Васс спробував заробити пенальті, проте арбітр не побачив нічого кримінального в діях Фанні. “Олімпік”, втім, досить швидко перехопив ініціативу і почав методично шукати слабкі місця в обороні суперника. Треба сказати, що було їх зовсім небагато - небезпечні моменти біля воріт Лероя виникали виключно після стандартних положень.
Традиційно активним був Дімітрі Пайє, який невтомно засипав штрафну суперника незліченними навісними передачами, от тільки удари головою Жіньяка, Фанні і Імбула були неточними. Хороший шанс відзначитися був і у самого кращого асистента ліги - м’яч після його удару з-за меж штрафної пролетів в лічених сантиметрах над поперечиною.
“Марсель” великими силами йшов вперед і після перерви був винагороджений за наполегливість. На самому початку другого тайму Пайє видав класний сольний прохід, змусивши досвідченого Барбоса сфолити у власному штрафному - пенальті. До точки підійшов Жиньяк, який пробив не найкращим чином, але все ж переграв Лероя - 1: 0.
“Олімпік” вийшов вперед, що дозволило йому кілька зменшити оберти. “Евіан” скористався даною ситуацією, перехопивши територіальну перевагу. На жаль, скористатися ним савойців не змогли. Атаки їх були занадто прямолінійні, так що Манданда вступав у гру виключно після ударів Васса зі штрафного.
Провансальці без особливих зусиль довели зустріч до перемоги 1: 0, яка стала для них вже одинадцятий поспіль на Велодромі.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео