Дух незламності під час війни

31295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дух незламності  під час війни.

Десять місяців, як росія  здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Жахливі звірства країни- агресора  мали на меті залякати українців та змусити їх    капітулювати. Не виходить.  Не здаються. Бо дух незламностї сильніший. Сьогодні  він у всіх: військових, волонтерах , лікарях, спортсменах, художниках, дітях… .  Всі встали на захист своєї  Вітчизни .  

Нещодавно такий дух продемонстрували й  наші юні художники та фотографи . З 21 листопада по 19 грудня  2022 року в місті Біла Церква, не зважаючи на військовий стан та ворожі обстріли, проходив міський фестиваль спортивної фотографії «Білоцерківщина спортивна» та фестиваль патріотичного та спортивного  малюнка « Білоцерківський зимовий спорт» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця в режимі он-лайн.  Організатором  проведення виступили: відділення  НОК України в Київській області, комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,   управління з питань молоді та спорту Білоцерківської  міської  ради.  

Фестиваль малюнку проходив у  двох вікових  групах: 6 до 10 років і з 11 до 15 років . Було дві номінації: звичайний малюнок і цифровий малюнок та приз глядацьких симпатій. 

Фестиваль фото проходив у трьох вікових групах: до 10 років, 11 – 17 років та дорослих – старше 18 років.  Фотороботи  були розділені на три номінації: «Фізична активність у спорті», «Фізичний рух на відкритих спортивних теренах», « Здоровий спосіб життя і природний ландшафт». Була і номінація «Приз глядацьких симпатій».  

У фестивалях  взяли участь більше ста  сорока  фоторобіт, 32 малюнка та більше 400 уподобань  «Призів глядацьких симпатій».  На жаль,  повномасштабна війна проти російського агресора  та відповідно  режим військового стану,  внесли свої  корективи в характер,  терміни проведення, нагородження переможців фестивалів.

По перше – змагання організатори  були змушені проводити в режимі он-лайн, щоб не наражати учасників на небезпеку. По друге – через війну не всі бажаючі і не у всіх видах  програм  фестивалю змогли  взяти участь.   Але, не зважаючи на всі труднощі військового часу, суддівська колегія,  переглянувши  всі малюнки та фотороботи учасників ,  визначила  переможців .  

А громадська організація « БЦ ДРАЙВ» виявив переможців глядацьких симпатій.  

Фестиваль малюнку:

Вікова група 6 -10 років

Звичайний малюнок: 
Замастеренко Ольга 
Коваль Софія 
Приймак Андрій

Цифровий малюнок:     
Тишкович Георгій
Денисенко Софія
Устименко Денис

Приз глядацьких симпатій:  
Федоренко Єва   
Цимбал Уляна  
Височинська Вероніка   
Клюєва Катерина

Вікова група  11 – 15 років

Звичайний малюнок:
Ковальчук Владислав  
Котенко Валерія

Цифровий Малюнок
Галюк Євгенія   
Вірич Вікторія

Приз глядацьких симпатій:  
Мосійчук Матвій

Фотофестиваль:

 Вікова група до 10 років.

«Фізична активність у спортивній залі»

Медвідь Еріка

«Фізичний рух на відкритих спортивних теренах»

Клімарчук Микита

«Здоровий спосіб життя»

Шамудило Карина

Вікова група 11 -17 років

«Фізична активність у спортивній залі»

Березуцький Віталій

«Фізичний рух на відкритих спортивних теренах»

Юр’єва Анастасія

«Здоровий спосіб життя і природний ландшафт»

Поп Ганна

Вікова група  старше 18 років

«Фізична активність у спортивній залі»

Поліщук Наталія

«Фізичний рух на відкритих спортивних теренах»

Крижанівський Юрій

«Здоровий спосіб життя і природний ландшафт»

Чужа Вероніка

«Приз Глядацьких симпатій»

«Спорт у спортивній залі»

Косолап Алла – 320 уподобань

«Від майданчика до олімпійської арени»

Ростовська Світлана – 176  уподобань

«Здоровий спосіб життя і природний ландшафт»

Карпова Тетяна – 177 уподобань

 

20 грудня  2022року у приміщенні шахово-шашкового клубу  ДЮСШ «Юність» було проведено нагородження переможців  фестивалів. Перед учасниками та гостями виступили та вручили нагороди:  Перший заступник  голови відділення НОК України в Київській області, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, почесний член НОК України  Іван Панасович Куроченко,  директор ДЮСШ «Юність», заступник голови відділення НОК України в Київській області Володимир Васильович Корнієнко, заступник  начальника управління  з питань молоді та спорту Білоцеркіцвської міської ради  Валентина  Миколаївна Коросько,  директор ГО  «БЦ ДРАЙВ»  Олег Евгенович Зіглін, директор комунального закладу «Спорт для всіх»  Костянтин Миколайович Павлюк та члени колектива Відділення НОК України в Київській області.

Всі переможці фестивалів отримали подарунки від відділення НОК України в Київській області та організаторів змагань.

Теги: #нок,#фізична культура,#спорт,# перемога
Мої відео