ХХХVIII позачергова Генеральна Асамблея Національного олімпійського комітету України

ХХХVIII позачергова Генеральна Асамблея Національного олімпійського комітету України
28991 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні 13.01.2023 року голова відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський прийняв участь в роботі ХХХVIII позачергової Генеральної Асамблеї Національного олімпійського комітету України.

Загалом в асамблеї взяли участь 108 членів НОК України, з поміж них 27 представництво мають регіональні осередки НОК України. 

Основними питаннями стали: розгляд фінансового звіту та план бюджету на 2023 рік, також кадрові ротації.

Президент НОК України Вадим Гутцайт зазначив, що у поточному році збільшуються фінансова допомога федераціям та обласним відділенням (на 30%), розмір стипендій для атлетів – стипендіатів обласних відділень на 75%, а також вдвічі збільшиться підтримка  для фізкультурно - спортивних товариств та відомств.

Що стосується кадрових змін, то більшістю голосів було задоволено заяви окремих членів НОК України щодо виходу зі складу виконкому, також віцепрезидентом НОК  обрано Олександра Крикуна, до складу виконкому увійшов Юрій Копитко.

На сам кінець було підтримано і прохання національних федерацій  щодо ротації представництва окремих членів, а також затвердили відставки за власним бажанням сімох членів організації. 

«Швидше, вище, сильніше - разом»

#НОК #КОВНОК #спорт #УкраїнськийСпорт #Ukraine #UkrainianSport

Мої відео