10-12 березня 2023 року у Києві відбувся Чемпіонат України з танцювального спорту.

10-12 березня 2023 року у Києві відбувся Чемпіонат України з танцювального спорту.
31599 ПЕРЕГЛЯДІВ

10-12 березня 2023 року у Києві відбувся Чемпіонат України з танцювального спорту.

Вихованці клубу "Адажіо" м. Ірпінь під керівництвом Віталія Салямона та Катерини Салямон-Міхєєвої гідно представили Київську область на цих змаганнях та мали значні досягнення. Команда формейшн "Адажіо" з програмою "Незламні" стали переможцями Чемпіонату і вибороли право представляти Україну на Чемпіонаті світу 2023 році в Китаї. 

Діденко Богдан та Просянкова Софія стали абсолютними чемпіонами України у віковій категорії Ювенали 1 (8-9 років). Кундик Назар та Репа Анастасія здобули  срібло у загальній програмі та бронзу у латиноамериканській програмі у віковій категорії Юніори 2 (14-15 років). 

Філатов Костянтин та Шепшинська Вікторія - фіналісти Чемпіонату України у загальній програмі 10-танців у віковій категорії Дорослі. 

Тананаєв Дмитро та Дорош Катерина стали бронзовими призерами категорії Молодь+Дорослі Rising star. 

Також були значні досягнення у класифікаційних змаганнях. Призерами та чемпіонами стали: Перуняк Назар, Прокопенко Марія, Поліщук Ілля, Калашнікова Ксенія, Скакун Віктор, Лисенко Єлизавета. Клуб "Адажіо" виражає вдячність тренерському складу: Салямон-Міхєєвій Катерині, Салямону Віталію, Марченко Катерині, Дьоміну Володимиру, Філатову Костянтину, Шепшинській Вікторії за віддану працю і відновлення спорту Ірпеня і Бучі після окупації Київської області.

Дякуємо Всеукраїнській федерації танцювального спорту за організацію змагань на високому професійному рівні, а ЗСУ за можливість працювати та здобувати нові досягнення.

Мої відео