ФІФА змусить грати у футбол по-новому

ФІФА змусить грати у футбол по-новому
135014 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) запровадила принципово нові правила, котрі вже з 1 червня поточного року почнуть діяти у культовій спортивній грі.

Таким чином, «потрійного покарання» більше не існує. Цікаво, що воно завжди найбільше критикувалося футбольними фанатами та спортивними аналітиками і з 2016-го будь-яка футбольна гра проходитиме без вищезазначеного правила.

Тепер судді зможуть видаляти з поля спортивних гравців за «неспортивну» поведінку вже до початку матчу. Тренери команд, у свою чергу, після цього мають право змінити командний склад, аби у будь-якому разі почати грати з повною кількістю гравців.

Крім того, стартовий свисток, після котрого гравці відправляли футбольний м'яч на половину поля суперника, служитиме лише сигналом для початку матчу. М'яч, у свою чергу, гравці мають право направляти у будь-яку сторону поля.

Кутові прапорці віднині зможуть носити зображення емблем футбольних клубів, а вирішувати долю серії пенальті будуть не судді, а жеребкування.

Цікаво, що червона або жовта картки, котрі демонструються за фол, більше не будуть гарантом чисельного домінування команди, яка порушила правила. Тепер гравець, отримавши допомогу, просто не матиме права залишите футбольне поле.


Мої відео