Успіх спортсменів Дніпра на Чемпіонаті Європи - 2019 з кіокушин карате

Успіх спортсменів Дніпра на Чемпіонаті Європи - 2019 з кіокушин карате
196884 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер, 23 травня, в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Успіх спортсменів Дніпра на Чемпіонаті Європи - 2019 з кіокушин карате»

У прес-конференції брали участь:

- Президент обласної федерації кіокушин карате Дніпропетровської області Гарік Мелікян;

- Сенсей, старший тренер збірної Дніпропетровської області Артем Галоян;

- Бронзовий призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Максим Кузяєв;

- Срібний призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Альберт Мелікян.

Президент обласної федерації кіокушин карате Дніпропетровської області Гарік Мелікян розповів про результати українських спортсменів на проведеному Чемпіонаті Європи. «18-19 травня наша українська команда брала участь в черговому ваговому чемпіонаті Європи з кіокушин карате в Польщі, в місті Вроцлав. Україна була представлена ​​приблизно 20-25 спортсменами з усіх регіонів нашої країни, і ми в підсумку виявилися в трійці найсильніших, зайнявши почесне загальнокомандне 3-е місце. Честь нашої області захищали 2 спортсмена – Кузяєв  Максим і Альберт Мелікян. Вони провели складні бої, показавши чудовий результат. Суперниками були бійці з Польщі, Італії, Росії, Британії, Чечні. Максим виступав у найпрестижнішій ваговій категорії +90, зайняв 3-е місце і отримав запрошення виступати на черговій абсолютній першості світу, яке відбудеться в кінці листопада цього року в японському місті Токіо. Це дійсно дуже почесно і заслуговує на повагу. Що стосується Альберта, він вже досвідчений боєць, 4-х кратний призер першості Європи і вже близький до золота. Цього разу він зайняв 2-е місце, відвоювавши срібло. Обидва спортсмени провели круті бої. Можу сказати, що це підтвердила і польська публіка, яка аплодувала нашим хлопцям стоячи», - сказав він.

Гарік Мелікян додав, що в найближчому майбутньому спортсменів очікує дуже щільний графік роботи і підготовки, адже зовсім скоро стартують турніри за Кубок України, Кубок Європи, Чемпіонат США і, звичайно ж, черговий абсолютний Чемпіонат світу в Японії.

Сенсей, старший тренер збірної Дніпропетровської області Артем Галоян розповів про те, що в Дніпропетровській області є перспективна молодь, яка повинна брати приклад з більш досвідчених спортсменів: «Цього року наша команда виступила досить великим складом і показала дуже хороший результат. Єдину медаль на Чемпіонаті Європи серед дорослої збірної отримав спортсмен з Дніпропетровської області. Це мотивує молодих хлопців ретельно працювати. Приємно, що в нашій області є перспективна молодь, наприклад, Альберт Мелікян, який потроху підбирається вже і до резерву дорослої збірної. Сьогоднішнім результатом ми, звичайно ж, дуже задоволені тому, що єдина медаль прийшла в наше місто, але це тільки початок, потрібно далі працювати, розвиватися і ні за що не зупинятися», - розповів Артем.

Бронзовий призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Максим Кузяєв розповів про те, який шлях йому довелося подолати на чемпіонаті і які цілі він ставить перед собою на майбутнє. «Після цього турніру я для себе відзначив, що необхідно готуватися до змагань ще старанніше, краще і більше. Це був дебют на такий великий арені, і я провів складні бої зі спортсменами з Британії, Чечні. Виступати на такому престижному турнірі - це дійсно велика честь. Я мав можливість проявити себе, показати і зрозумів, що необхідно прагнути до більшого, наполегливіше тренуватися, оскільки все ще попереду», - сказав він.

Срібний призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Альберт Мелікян зазначив, що рівень організації змагань в Польщі досить високий: «Я вважаю, що змагання були проведені на досить високому рівні. У мене було 4 дуже складних бою зі спортсменами з Польщі, Італії та Росії. Я вклав дуже багато старань і сил, але в фіналі зовсім трохи не вистачило до перемоги. В цілому, можу сказати, що я задоволений своїм виступом і раніше ніколи так добре ще не бився. Є куди рухатися далі, і я буду намагатися вкладати максимум зусиль», - сказав він.

Всього на Чемпіонаті Європи 2019 Польщі виступали 29 країн, Україна увійшла в трійку лідерів, серед яких також збірна Росії і Польщі.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео