Успіх спортсменів Дніпра на Чемпіонаті Європи - 2019 з кіокушин карате

Успіх спортсменів Дніпра на Чемпіонаті Європи - 2019 з кіокушин карате
114787 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер, 23 травня, в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Успіх спортсменів Дніпра на Чемпіонаті Європи - 2019 з кіокушин карате»

У прес-конференції брали участь:

- Президент обласної федерації кіокушин карате Дніпропетровської області Гарік Мелікян;

- Сенсей, старший тренер збірної Дніпропетровської області Артем Галоян;

- Бронзовий призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Максим Кузяєв;

- Срібний призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Альберт Мелікян.

Президент обласної федерації кіокушин карате Дніпропетровської області Гарік Мелікян розповів про результати українських спортсменів на проведеному Чемпіонаті Європи. «18-19 травня наша українська команда брала участь в черговому ваговому чемпіонаті Європи з кіокушин карате в Польщі, в місті Вроцлав. Україна була представлена ​​приблизно 20-25 спортсменами з усіх регіонів нашої країни, і ми в підсумку виявилися в трійці найсильніших, зайнявши почесне загальнокомандне 3-е місце. Честь нашої області захищали 2 спортсмена – Кузяєв  Максим і Альберт Мелікян. Вони провели складні бої, показавши чудовий результат. Суперниками були бійці з Польщі, Італії, Росії, Британії, Чечні. Максим виступав у найпрестижнішій ваговій категорії +90, зайняв 3-е місце і отримав запрошення виступати на черговій абсолютній першості світу, яке відбудеться в кінці листопада цього року в японському місті Токіо. Це дійсно дуже почесно і заслуговує на повагу. Що стосується Альберта, він вже досвідчений боєць, 4-х кратний призер першості Європи і вже близький до золота. Цього разу він зайняв 2-е місце, відвоювавши срібло. Обидва спортсмени провели круті бої. Можу сказати, що це підтвердила і польська публіка, яка аплодувала нашим хлопцям стоячи», - сказав він.

Гарік Мелікян додав, що в найближчому майбутньому спортсменів очікує дуже щільний графік роботи і підготовки, адже зовсім скоро стартують турніри за Кубок України, Кубок Європи, Чемпіонат США і, звичайно ж, черговий абсолютний Чемпіонат світу в Японії.

Сенсей, старший тренер збірної Дніпропетровської області Артем Галоян розповів про те, що в Дніпропетровській області є перспективна молодь, яка повинна брати приклад з більш досвідчених спортсменів: «Цього року наша команда виступила досить великим складом і показала дуже хороший результат. Єдину медаль на Чемпіонаті Європи серед дорослої збірної отримав спортсмен з Дніпропетровської області. Це мотивує молодих хлопців ретельно працювати. Приємно, що в нашій області є перспективна молодь, наприклад, Альберт Мелікян, який потроху підбирається вже і до резерву дорослої збірної. Сьогоднішнім результатом ми, звичайно ж, дуже задоволені тому, що єдина медаль прийшла в наше місто, але це тільки початок, потрібно далі працювати, розвиватися і ні за що не зупинятися», - розповів Артем.

Бронзовий призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Максим Кузяєв розповів про те, який шлях йому довелося подолати на чемпіонаті і які цілі він ставить перед собою на майбутнє. «Після цього турніру я для себе відзначив, що необхідно готуватися до змагань ще старанніше, краще і більше. Це був дебют на такий великий арені, і я провів складні бої зі спортсменами з Британії, Чечні. Виступати на такому престижному турнірі - це дійсно велика честь. Я мав можливість проявити себе, показати і зрозумів, що необхідно прагнути до більшого, наполегливіше тренуватися, оскільки все ще попереду», - сказав він.

Срібний призер Чемпіонату Європи 2019 з кіокушин карате Альберт Мелікян зазначив, що рівень організації змагань в Польщі досить високий: «Я вважаю, що змагання були проведені на досить високому рівні. У мене було 4 дуже складних бою зі спортсменами з Польщі, Італії та Росії. Я вклав дуже багато старань і сил, але в фіналі зовсім трохи не вистачило до перемоги. В цілому, можу сказати, що я задоволений своїм виступом і раніше ніколи так добре ще не бився. Є куди рухатися далі, і я буду намагатися вкладати максимум зусиль», - сказав він.

Всього на Чемпіонаті Європи 2019 Польщі виступали 29 країн, Україна увійшла в трійку лідерів, серед яких також збірна Росії і Польщі.

Автор: МБФС
Мої відео