Мініфутбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки – у Полтаві змагаються держслужбовці

Мініфутбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки – у Полтаві змагаються держслужбовці
90819 ПЕРЕГЛЯДІВ

На стадіоні «Динамо» у Полтаві людно. 20 команд із різних районів області приїхали на урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед держслужбовців Полтавської області.

Крім працівників районних державних адміністрацій у спартакіаді беруть участь спеціалісти Пенсійного фонду, митниці, Держказначейства та управління юстиції. Змагаються між собою у 5 видах спорту: мініфутболі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.

«За підсумками обласної спартакіади буде формуватися збірна команда, яка представлятиме Полтавщину на всеукраїнських змаганнях в Ужгороді, – розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький. – Ми впевнено підтягуємося до призових місць. У 2006 році полтавці були на 11 місці, потім на 7-му, а минулого року посіли 5-ту сходинку. Тому маємо надію на призові місця на Закарпатті».

Олександр Буцький не тільки відкривав змагання. Він гратиме в мініфутбол за Решетилівський район, бо його батьки звідти родом.

Учасники запевняють, що до спартакіади готуються весь рік, тренуються у вільний від роботи час. Таміла Музика з Нових Санжар – постійна учасниця змагань. Минулого року спортсменку до волейболу не допустили через вагітність, тому вона на 9-місяці грала в шахи. А цього року в Полтаву приїхала вже не сама – з однорічною донькою Марією.

Команда з Диканьки, наприклад, хоч і невелика (6 осіб), зате бере участь в усіх видах змагань. Минулого разу кубок із гри в шашки вибороли, тому нині сподіваються повторити результат.

«Тут зібралися кращі держслужбовці Полтавщини, які не лише професіонали своєї справи, а й пропагують спорт у житті, – привітав учасників заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. –Сподіваюся, що на всеукраїнській спартакіаді ми обов’язково ввійдемо в трійку лідерів. Сьогодні бажаю всім успіхів і хай переможе сильніший».

Після підняття прапора України учасники розійшлися на майданчики для жеребкування.

«Відповідно до правил змагань держслужбовцям на полі поблажок немає, судимо їх, як спортсменів, – запевнив головний суддя змагань Анатолій Головань. – Судді кваліфіковані з усіх видів спорту».

Як і на інших змаганнях, на спартакіаді виникають спірні питання, навіть апеляції подають. Тому остаточні результати змагань з усіх видів спорту оголосять уже 5 вересня.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео