Новини Спорт: Головним кандидатом на щорічну нагороду "Колдер" в НХЛ являється Філіп Форсберг

Новини Спорт: Головним кандидатом на щорічну нагороду "Колдер" в НХЛ являється Філіп Форсберг
53051 ПЕРЕГЛЯДІВ

Центральний нападник "Нешвіл Предаторз" Філіп Форсберг лише рік тому допоміг своїй збірній посісти 2-й щабель на чемпіонаті світу 2014 року серед молоді, який відбувся у Швеції.

Центральний нападник "Нешвіл Предаторз" Філіп Форсберг лише рік тому допоміг своїй збірній посісти 2-й щабель на чемпіонаті світу 2014 року серед молоді, який відбувся у Швеції.
В той період Філіп відіграв 7 поєдинків в яких набрав 12 очок та заробив у скарбничку ефективності +3. Його збірна дісталася самого фіналу, однак там шведи поступилися фінам. Для юного форварда такий турнір додав впевненості та чималого досвіду, котрим Форсберг вміло скористався у нинішньому сезоні НХЛ. Шведа являється 12-м хокеїстом НХЛ серед 60 найперспективніших новачків і посідає головне місце у гонці за отримання нагороди Колдера, яка вручається кращому новачку сезону.
Після завершення половини сезону в хокейній лізі, Філіп передує відразу у 7 компонентах серед цьогорічних новачків: передачі, очки, бали закинуті в більшості, переможні шайби, закинуті шайби в сумі, тобто показує свою перевагу над іншими.
Помічник головного наставника збірної Швеції на молодіжному чемпіонаті світу Андерс Юханссон, розповів про Філіп та зазначив, що зовсім не здивований його грою в першій частині сезону.
"У нього завжди був відмінний характер, він роботяга. Це стосується Форсберга і нападаючого "Кароліни" Еліаша Ліндхолм на минулому ЧМ серед молодих виконавців. Я вважаю, що це важливий крок в їх становленні. Суттєвий крок для Філіпа. Хоча він завжди був технічний. Я спостерігав за ним протягом 5 років і я не здивований тому, що він так добре заграв в НХЛ. У Швеції всі раді за нього", - сказав Юханссон.
Головними претендентами та конкурентами Форсберга являтимуться Аарон Екблад з "Флоріду" та Джонні Годро з "Калгарі".
Екблад був обраний на дранті 2014 року під першим номером та займав високе 6 місце зі списку 60 проспектів НХЛ. Протягом 1 половини 2014-2015 років, хокеїст на рівень покращив свою гру та став діяти переконливіше чим заслужив по 22 хвилини в середньому за зустріч. На даний проміжок часу, всі можливі питання щодо його кандидатури можуть бути знятими.
Щодо Годро, то гравець "Флеймз" на даний момент поступається тільки Форсбергу за різними статистичними показниками, хоча мав підсумкове 26 місце із 60. Годро став спеціалістом з оборони колективу, адже посідає 1 щабель у відборах шайб. Джонні можна охарактеризувати, як гравця, який вміє створювати нагоди для інших.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео