Новини спорт: Тім Мюррей: "Зараз ми проходимо процес побудови міцного клубу"

Новини спорт: Тім Мюррей: "Зараз ми проходимо процес побудови міцного клубу"
26589 ПЕРЕГЛЯДІВ

Клуб НХЛ "Баффало Сейбрз" зараз знаходиться на шляху перестроювання. На чолі цього процесу стоїть генеральний менеджер команди Тім Мюррей.

Клуб НХЛ "Баффало Сейбрз" зараз знаходиться на шляху перестроювання. На чолі цього процесу стоїть генеральний менеджер команди Тім Мюррей. Його погляди не відрізняються від більшості візаві – він стежить у більшості моментів за "Чикаго Блекхокс" та "Лос-Анджелес Кінгс". Саме ці колективи являються для нього приміром високоякісної команди НХЛ.
"Ми оцінюємо гравців. Ті, хто займався скаутингом серед професіоналів або аматорів, хто переглянув тисячі хокеїстів в різних ситуаціях, в поганих командах, як і раніше продовжує це робити. Багатьох ти хочеш бачити у своїй команді, когось ні. Але ми все-таки хотіли б бачити більшість гравців з поганих професійних чи аматорських команд, в яких я працював. Важніше за оцінку матчу, стоїть перспектива гравця у майбутньому. Ми маємо надію, що йдемо вірним шляхом, оцінюючи певних гравців окремо від інших", - розповів Мюррей.
Про свого форварда Тайлера Маєрса, ген. менеджер заявив, що цей хокеїст має відіграти важливу роль у майбутньому його команди: "Цей гравець, його манера мені до вподоби. Тайлер – це могутній спортсмен, який гарно рухається і може чудово зупиняти атаки суперників. Він має якісний арсенал перехоплень, силових прийомів, вміє збивати з ніг опонентів. Я впевнений, що у майбутньому, коли наш клуб стане більш майстернішим, його роль буде важливою. Наші позитивні рахунки мають прийти разом із кращою командною обороною. Після того, як ми покращимо свій ростер та зробимо наш перехід від захисту до нападу більш стрімкішим – Меєерс буде виглядати значно ефективнішим".
Про період, коли команда "Баффало" перемогла у 10 матчах із 13: "Ми гарно вели боротьбу, однак зі сторони статистики – нічого не змінилося. Не хочу фокусуватися тільки на статистичних цифрах, але вони у порівнянні з програними зустрічами не змінилися, окрім відбитих кидків та ефективності їх".
Підготовка до дедлайну має пройти схожою з минулорічним сезоном: "Ми маємо на меті зустрітися із нашими спеціалістами у скаутській роботі та підготуватися, як і в минулому році до дедлайну. В мене немає бажання кардинально змінювати склад, хоча по нинішньому розкладу, ми будемо обирати на майбутньому драфті під 3 номером. Зараз ми проходимо процес побудови міцного клубу, зараз не маємо необхідного рівня і нікого з клубу дані результати не влаштовують".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео