Новини спорт: "Сан-Хосе" здобуває перемогу завдяки блискучому другому періоду в матчі з "Анахайм"

Новини спорт: "Сан-Хосе" здобуває перемогу завдяки блискучому другому періоду в матчі з "Анахайм"
26678 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перед виїзним матчем з "Сан-Хосе" наставник "Анахайма" Брюс Будро повідомив, що ворота "Дакс" в цій грі буде захищати Ілля Бризгалов. 

Перед виїзним матчем з "Сан-Хосе" наставник "Анахайма" Брюс Будро повідомив, що ворота "Дакс" в цій грі буде захищати Ілля Бризгалов. Основний голкіпер команди Фредерік Андерсен потребує відпочинку, так як у "Качок" дуже насичений розклад у другій половині регулярного чемпіонату. "Ми за решту 52 дні проводимо 28 матчів і не можемо ще більше експлуатувати Фредді. Бризгалов у нас саме для того і підписаний, щоб допомагати. Скрізь, де Ілля грав, у нього був успіх - хіба що крім" Філадельфії ". Тепер ми поміщаємо його в непросту ситуацію і подивимося, як він себе проявить ", - заявив Будро. Останній раз Бризгалов виходив на лід тиждень тому, зумівши здобути першу перемогу за новий клуб, обігравши "Нью-Джерсі".
Розрахунок Будро дати відпочинок Андерсену не виправдався - матч проти "Шаркс" обернувся для гостей справжнім кошмаром, а гра Бризгалова виявилася далека від зразків надійності. На п’ятій хвилині зустрічі зусиллями Ендрю Кольяно "Качки" відкрили рахунок, але потім шайби у ворота "Анахайма" посипалися одна за одною.
Другий період став справжньою катастрофою для Бризгалова, якому абсолютно не допомагала оборона. Голи він пропускав з невластивим різноманітністю - і в ближній кут, і після дальнього кидка, і з середньої дистанції. Самої образливою з пропущених шайб стала шоста, яка була пропущена "качками" під час розіграшу більшості: контратака господарів завершилася виходом два в один, і після рикошету від форварда "Дакс" Метта Белескі снаряд знову перетнув лінію воріт Бризгалова. У підсумку, Бризгалов провів на льоду трохи більше половини зустрічі, після чого Андерсен, уже відіграв 40 матчів у сезоні, був змушений надіти маску і зайняти місце у воротах.
"Ми вивчали відео наших воротарів в матчах проти" Сан-Хосе ", матеріалу для вивчення було достатньо. Ми вирішили поставити Бриза в матчі проти сильної команди, вважаючи, що він зможе в цій ситуації проявити себе якнайкраще. Тепер стало зрозуміло, що це не працює. Але попереду у нас складне розклад, матчів багато. І Бриза отримає нову можливість ", - сказав Будро.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео