«Тренування з зіркою» відбулося у Кам’янському

«Тренування з зіркою» відбулося у Кам’янському
231699 ПЕРЕГЛЯДІВ

Більше 20-ти представників засобів масової інформації та вболівальників баскетбольного СК «Прометей» взяли участь у відкритому тренуванні разом із професійними гравцями кам’янської команди.

Розминка — один із запланованих етапів заходу «Тренування з зіркою». Помічник головного тренера СК «Прометей» Сергій Алфьоров новачками на паркеті керує, немов професіоналами.

«Дуже гарна розминка. Я чоловік у віці, хвилювався за те, що м'язи в останню мить можуть відмовити. Так що все було проведено на професійному рівні», — зізнається фотограф Віталій Попруга.

«Я дуже радий, що людям сподобалося. І дітлахам, і журналістам, я думаю, і гравцям нашим навіть сподобалося», — каже помічник головного тренера СК «Прометей» Сергій Алфьоров.

Організаторами «Тренування з зіркою», окрім Спортивного клубу «Прометей», виступила ще й Федерація баскетболу України разом із титульним спонсором чоловічої Суперліги.

«Головне — це комунікація вболівальників, засобів масової інформації, команд, гравців між собою. І таким чином ми краще дізнаємося, які сьогодні проблеми існують в спорті, як живуть спортсмени», — пояснює представник титульного спонсора Суперліги Вадим Місюра.

Після розминки, порівну влившись у ігрові «п’ятірки», баскетболісти «Прометея» Олександр Антипов, Олександр Мiсяць, Деон Едвiн та Джейлон Мiллер зіграли товариський поєдинок у складі двох команд — збірних «Фанатів» та «ЗМІ».

У перерві поєдинку на численних гостей чекав конкурс штрафних кидків. Краще за всіх влучав студент кам’янського коледжу Данило Коротнюк.

«Для нас, гравців, подібні заходи багато значать, адже фани завжди приходять на ігри, дають нам енергію. Вони підтримують нас навіть після поразок. Вболівальники - наш шостий гравець. Ми повинні йти вперед заради них. Сьогоднішні змагання мені дуже сподобалися. Спасибі всім: тренерам, журналістам, уболівальникам за можливість зіграти всім нам разом», — ділиться враженнями гравець СК «Прометей» Деон Едвін.

У підсумку з різницею у 18 очок у матчі перемогла команда «Засобів масової інформації». По завершенню тренування всі учасники отримали подарунки від організаторів.

 

Мої відео