Юні спортсмени змагалися за призи президента Федерації боксу Дніпра

Юні спортсмени змагалися за призи президента Федерації боксу Дніпра
231001 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 основних вагових категорій та два дні запеклих боїв. Хлопці та дівчата 2006-2007-го років народження з майже 15-ти міст та населених пунктів Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей з’їхалися до Дніпра, аби на ринзі «Відкритого турніру на призи президента міської федерації боксу Андрія Андрєєва» з’ясувати, хто сильніший.

Дебютні сутички стартували 21 січня. Юні спортсмени боксували у 3-раундових поєдинках по 1,5 хвилини. Перерва між раундами — 60 секунд.

«Цей турнір є одним з етапів підготовки до чемпіонату України з боксу у дівчат. А також до чемпіонату області та зональному чемпіонату України — у хлопців. У цій віковій групі на змаганнях передбачено не більше 2-х боїв для кожного з учасників. Ми дотримуємося правил федерації боксу», - пояснив секретар федерації боксу Дніпра Сергій Батраков.

З 70-х років 20-го сторіччя Олексій Аріткін живе боксом. Наразі тренує близько 50-ти спортсменів у Першотравенську. Чоловік каже, раніше до секції приходили переважно хлопці, однак останнім часом жорсткий спорт приваблює все більше дівчат.

«Хтось приходить до секції та продовжує займатися. Ті, кому бокс не під силу, йдуть. Це ж такий вид спорту, де по голівоньці не пестять, а, навпаки, б'ють», - каже тренер з боксу Олексій Аріткін.

12-річна вихованка тренера Таїсія Покусай впевнено перемагає у фіналі. На дніпровський ринг дівчина вийшла у статусі чемпіонки України. Одна з причин такого успіху — інтенсивність тренувань. Не менше 5-ти разів на тиждень.

«Я ходила на багато гуртків, потім пішла на бокс і зрозуміла, що це найкращий вид спорту. Я займаюся боксом півтора року. Хочу стати майстринею спорту - це моя мета», - розповідає Таїсія.

Щільні та потужні удари не залишають жодних шансів суперниці та дарують дострокову перемогу Анастасії Таран. Спортсменка з Орловщини - чемпіонка країни, а тепер і переможниця відкритої дніпровської першості. На перше в житті тренування дівчина потрапила у 4 роки. Каже, дядько-боксер забрав малечу до зали, адже Настю не було з ким залишити вдома. На ринзі Анастасія вже 9 років. Пояснює, бокс - це суцільні плюси.

Відкритий турнір на призи президента федерації боксу Дніпра відбувся вперше. Окрім медалей та грамот, кращі спортсмени отримали ще й грошові призи.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео