Баскетболісти СК “Прометей” завітали до учнів 21-ї кам’янської школи

Баскетболісти СК “Прометей” завітали до учнів 21-ї кам’янської школи
202220 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майстер-клас та цінні подарунки від професійних баскетболістів. До кам’янської середньої загальноосвітньої школи № 21 разом із помічником головного тренера СК “Прометей” Сергієм Алфьоровим завітали й гравці команди - Олександр Антипов та Iгор Крівцов.

У 21-й школі вже багато років приділяють увагу розвитку баскетболу. Одразу декілька команд юнаків та дівчат нещодавно стали призерами міських змагань. Представники Спортивного клубу “Прометей” привітали молодших колег зі здобутими нагородами, вручивши їм почесні грамоти, солодкі подарунки та баскетбольні м’ячі.

"Це велика радість і задоволення. Діти отримали стільки подарунків! У нашій школі систематично займаються баскетболом понад 30 школярів. Вони отримали величезне задоволення", - каже вчитель СЗШ №21 Сергій Бабенко.

У другій частині заходу на школярів чекав баскетбольний майстер-клас від професіоналів. Крівцов та Антипов грали за різні команди, допомагаючи юним партнерам атакувати та організовувати грамотну оборону власного кошика.

“Коли нам сказали, що відбудеться такий захід, я не очікував, що приїдуть гравці з СК “Прометей”. Гадав, завітають наші однолітки, які просто займаються баскетболом. Виявилося, що справжні гравці з клубу приїхали. Було дуже класно", - зізнається учень СЗШ №21 Павло Бурчак.

Центровий СК “Прометей” Ігор Крівцов каже, коли в дитинстві тільки-но розпочинав свій спортивний шлях, сам брав участь у схожих тренуваннях.

"Це було для мене завжди щось неймовірне. Тому що завжди хотілося побути поруч із гравцями, на ігри яких ти ходиш, які чимось тобі подобаються. На яких хочеться бути схожим. Це зовсім інша обстановка, коли можна відчути себе таким же гравцем на майданчику”, - пояснює гравець СК “Прометей” Ігор Крівцов.

Хотілося б, щоб у нас було якомога більше дітей, якомога більше таких шкіл, де спонукають учнів до занять спортом”, - каже помічник головного тренера СК “Прометей” Сергій Алфьоров.

Свій наступний поєдинок “прометеївці” зіграють вже в рамках офіційного чемпіонату Суперліги України - на власному паркеті 11 січня проти БК “Запоріжжя”.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео