Волейбольний СК “Прометей” продовжує перемагати

Волейбольний СК “Прометей” продовжує перемагати
231206 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 та 23 листопада волейболістки СК “Прометей” здобули чергові перемоги у жіночій Суперлізі України. На цей раз вдома в рамках 6-го туру першості перед натиском підопічних Андрія Романовича не встояв волейбольний клуб “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” з Рівного, який наразі знаходиться у 2-й частині турнірної таблиці. Втім гостям все ж вдалося попсувати нерви лідеру чемпіонату.

До першої зустрічі спареного туру, за словами тренерів кам’янчанок, “Прометей” підійшов у гарному стані. Перші 2 сети гри не принесли жодних проблем господаркам майданчику - 25:12 та 25:11.

Оговтавшись від стартового шоку та скориставшись передчасним розслабленням фавориток поєдинку, гравчині з Рівного дали бій у третій партії. “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” влаштувала кам’янській команді так звані “гойдалки” - довгий час утримуючи рахунок рівним та не відпускаючи суперниць вперед.

Втім, після серії тайм-аутів, Андрію Романовичу вдалося розбудити своїх спортсменок. У заключній частині третього сету “Прометей” захопив перевагу та довів матч до перемоги. 25:19 — у партії та 3:0 у підсумку.

Є претензії до гравців. Це неприпустимо - такі “гойдалки” допускати з будь-якою командою. Професіонал - це та людина, яка професійно робить свою роботу від початку до і кінця”, - каже тренер СК “Прометей”Андрій Романович.

У другому матчі туру рівнянки з рахунком 18:25 виграли дебютний сет. “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” стала першою командою у нинішньому чемпіонаті, якій вдалося вирвати партію у Кам‘янському.

"Виграли партію і самі злякалися, що виграли. Я вважаю, що це “Прометей” трошки розслабився. Хоча у нас дійсно багато що виходило”, - впевнений тренер ВК “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” Дмитро Юрченко.

Андрію Романовичу вкотре довелося приводити своїх волейболісток до тями. У наступних 3-х сетах вже домінував “Прометей”, майже не зустрівши опору від опоненток. 25:11, 25:16 та 25:14. Загальний рахунок у зустрічі 3:1 — на користь колективу із Кам’янського.

По завершенні 6-го туру “Прометей”, маючи 36 очок в активі, продовжує утримувати першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео