Стадіон імені Петра Лайка у 2019-му не відкриють

Стадіон імені Петра Лайка у 2019-му не відкриють
258656 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нескінченне будівництво. Реконструкцію стадіону імені Петра Лайка затягнули ще на рік. За проєктом старий стадіон ДВРЗ мав перетворитися на сучасний спортивний майданчик вже наприкінці цього року. Та не так сталося, як гадалося, і роботи продовжили ще на рік.

Реконструкцію стадіону  розпочали ще у січні 2018 та планували завершити до кінця 2018 року. Однак терміни робіт продовжили до кінця 2019-го одразу, як підписали договір із підрядником. Тендер на  майже 149 мільйонів гривень виграло підприємство ООО “СК СТРОЙІНВЕСТ”.

У квітні цього року під час останньої перевірки стадіону підрядник повідомив міському голові — об’єкт готовий на 45 %. А вже за три місяці сталося незрозуміле — договір із підрядником розривають, а потім з ним же укладають новий, але вже на втричі більшу суму. Тепер реконструкцію оцінюють не у 148 мільйонів гривень, а додають ще майже 282 мільйони. Тож вартість модерного стадіону для дніпрян сягнула 430 мільйонів гривень. Термін виконання робіт продовжують ще на рік та змінюють замовника з КП Спорт-Інвест на Департамент благоустрою та інфраструктури.

Ми намагалися дізнатися причини такого здорожчання у представників підрядника, але ті коментувати ситуацію відмовилися. Відповідь не отримали й від  керівництва стадіону. Коли ми звернулися до міської ради, яка через свої КП є замовником будівництва, нам сказали: “Нічим допомогти не можемо”…

Можливо, через кадровий колапс, який спіткав департамент благоустрою після скандалу з розкраданням коштів на будівництві Нового мосту. Його керівник Михайло Лисенко ще нещодавно був у розшуку, а наразі відпущений під заставу. Заступники теж мають проблеми з законом: Олексій Самілик заарештований, а Ганні Москаленко оголосили підозру в розкраданні державного майна.

Тож, залишається лише спостерігати за ходом робіт та сподіватися, що ця реконструкція не стане черговою чорною дірою дніпровського бюджету.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео