У Кубку України з баскетболу СК “Прометей” дебютував з впевненої перемоги

У Кубку України з баскетболу СК “Прометей” дебютував з впевненої перемоги
88617 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Кам'янському на паркеті місцевого СК “Прометей” відбувся перший матч у рамках 1/16 розіграшу Кубка України з баскетболу. Команда Карліса Муйжнієкса приймала Баскетбольний клуб “Новомосковськ”.

Після важких перемог у Суперлізі над “Дніпром”, “Хіміком” та “Одесою”, ця кубкова зустріч для “Прометея” виявилася вже 4-ою за поточний тиждень. На майданчик проти “Новомосковська” виснажений лідер найсильнішого дивізіону України вийшов у статусі беззаперечного лідера. Однак, більшу частину першої половини матчу новомосковські баскетболісти виглядали, як мінімум, не гірше за своїх більш досвідчених колег. Склад гостей об’єктивно був “нижчим” та менш потужним за “Прометей”, втім гравці БК “Новомосковськ” нівелювали цю різницю за рахунок більшого відсотку дальніх влучань, а також несподіваних дій поблизу трьохсекундної зони. 

Перший період завершився внічию — 26:26. Після другого відрізку матчу до роздягальні команди пішли вже за переваги “Прометея”, проте відставання представників Вищої Ліги виявилося не значним — 44:38. У цей проміжок більшу частину від загальної кількості очок до скарбнички “Новомосковська” приніс Ілля Кабацюра. Гравець «настріляв» аж 26 балів, що стало найкращим показником на паркеті за два періоди у складі обох команд.

«Команді БК “Новомосковськ” потрібно віддати належне. Вони сьогодні добре влучали. Деякі хлопці взагалі в першій половині не хибили, демонстрували дуже складні кидки”, — зізнався гравець СК “Прометей” Ігор Крівцов.

Втім, дива не сталося. Після перерви та бесіди з головним тренером “прометеївці” почали грати інакше. Баскетболісти з Кам’янського значно додали у швидкості, більш активно використовуючи рухомі тактичні схеми. Такі дії одразу почали приносити позитивний результат “Прометею”. На початку третього періоду гості не могли закинути жодного м’яча більше 2 хвилин. Останній період зустрічі перетворився на формальність. Перевага за набраними очками перед фінальною сиреною сягнула 43 очок. Рахунок першого матчу СК “Прометей” - БК “Новомосковськ” — 105:62 на користь господарів.

Друга зустріч між командами відбудеться ввечері 24 жовтня. Переможець за підсумками двоматчевого двобою вийде у наступну стадію змагань за Кубок України.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео