Кам’янські спортсмени сваряться через приміщення для тренувань

Кам’янські спортсмени сваряться через приміщення для тренувань
145101 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Кам’янському в спортивному комплексі “Прометей” тенісисти, баскетболісти та волейболісти не можуть поділити майданчики. Кожна зі сторін скаржиться, що їм замало місця для тренувань і чимдуж намагається витіснити із залів інших.

Суперечки між ігровиками та тенісистами тривають із самого відкриття спорткомплексу після реконструкції, а це вже майже рік. Наразі конфлікт настільки загострився, що 16 жовтня  вирішувати його приїхав сам голова ДніпроОДА.

Для тенісистів у спорткомплексі облаштовані два зали. Третій зал — універсальний. Знизу має бути корт, а зверху — розбірний паркет для волейболу та баскетболу. Тенісистів не влаштовує, що цей третій корт ще не облаштували.

“Ми не можемо приймати тут жодних змагань, навіть звичайних дитячих. Адже за міжнародними стандартами має бути три корти з однаковим покриттям. Про це ми спочатку і домовлялися за проєктом з міським головою, минулим очільником ОДА та його заступником”, — каже президент федерації тенісу Дніпропетровської області Євген Пересипкін.

А волейболистів із баскетболістами обурюють зазіхання тенісистів на єдиний зал, де можуть тренуватися команди.

“Чи невже їм мало, лівий та правий зали їм віддали, вони ще хочуть центральний забрати. Що тоді буде з професійними спортсменами, де займатися волейболістам, баскетболістам та іншим олімпійським видам спорту?”, — заявив віцепрезидент Дніпропетровської обласної федерації волейболу Іван Бабіч.

За словами голови ДніпроОДА Олександра Бондаренка, третій корт — не забаганка, а складова проєкту реконструкції. Щоправда, виконаний він ще не повністю. Представник підрядника пояснив затримку необхідністю почекати усадки будівлі.

“Це наливне покриття для хардового тенісного корту, якщо піде усадка будівлі, а такий ризик є, просто лусне і його доведеться здерти та викинути. А це коштує великих грошей”, — запевнив представник підрядної організації. 

Відтак, обласний очільник пропонує заспокоїтись усім сторонам суперечки. Тенісисти, хоч і з затримкою, третій хард таки отримають, але це жодним чином не вплине на ігровиків. Місце та час для тренувань знайдуть для всіх.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео