Новини спорт: Енді Маррей: Навіть не міг подумати, що процес відновлення може стати таким тяжким

Новини спорт: Енді Маррей: Навіть не міг подумати, що процес відновлення може стати таким тяжким
158740 ПЕРЕГЛЯДІВ

Британський тенісист, котрий являється головною зіркою свого виду спорту на території своєї держави Енді Маррей, а також паралельно посідає 6 сходинку ATP серед усіх чоловіків професіоналів , поділився своїми думками з приводу зростання конкуренції в чоловічих змаганнях,


Британський тенісист, котрий являється головною зіркою свого виду спорту на території своєї держави Енді Маррей, а також паралельно посідає 6 сходинку ATP серед усіх чоловіків професіоналів , поділився своїми думками з приводу зростання конкуренції в чоловічих змаганнях, підпив фінальні підсумки та розповів про минулий тенісний рік та зазначив про останню фазу підготовки до наступного року.
Маррей розповів про важкий рік, котрий став у його кар’єрі завдяки операції та відновленню: "В після операційний час мені прийшлося щосили працювати на тренуваннях аби повернутися на попередній рівень свого тенісу. Навіть не міг подумати, що процес відновлення після важкого пошкодження може стати таким неприємним і тяжким. 1 половину сезону я був далеким від своїх попередніх виступів. А ось починаючи з виступів на "US Open" я вже вийшов на більш високу якість і це дало свої дивіденди. Мабуть, кращим матчем я можу вважати зустріч з Томмі Робредо на змаганнях в Шеньчжені. Хоча хочу зазначити, що навіть у моменти, коли я вигравав турніри – я все одно демонстрував не кращий теніс".
"В останні часи з’явилося чимало талановитих спортсменів у нашому виді спорту, які можуть створити сюрпризи будь-де. Їх неймовірні результати дозволяють підростаючому поколінню отримувати віру в собі та додаткове бажання займатися тенісом. Мені важко передбачити подальшу долю "Великої 4-ки". Такі тенісисти, як Кей Нішікорі, Мілош Раонич, Марін Чіліч і Григор Димитров демонструють теніс високого рівня і готовність до завоювання найпрестижніших трофеїв. Мені здається, що в наступні сезони боротьба в десятці буде дуже жорсткою", - пояснив британець про нових високоякісних спортсменів.
Енді розповів про те, як проходить його заключний етап підготовки до старту сезону 2015: "Зранку в мене проходить розминка в спортивному залі. Ще кілька днів проведу в Дубаях, а потім маю намір полетіти в Абу-Дабі. Дуже хочу вже побачити старт сезону".
"Більше за все у святкові дні люблю проводити свій час із родиною. Ми маємо свої традиції, не схожі на інші. Наприклад, з братом часто змагаємося у футбол зимою", - додав тенісист про свої вподобання поза спортивним життям.
Нагадаємо, що Маррей під час своїх виступів виграв 33 турніри та став переможцем 1-го турніру на Олімпійських іграх 2012.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео