У Дніпрі відбулися традиційні змагання з дзюдо

У Дніпрі відбулися традиційні змагання з дзюдо
173913 ПЕРЕГЛЯДІВ

35 команд з України, а також представники Ізраїлю. Всього понад дві сотні спортсменів віком від 15 до 17 років з’їхалися до Дніпра, щоб взяти участь у «26-му всеукраїнському традиційному турнірі серед юнаків на призи спортивного клубу Дзюдо-80”. Змагання відбулися за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність”.

Турнір має статус офіційного старту та входить до змагального календаря Федерації дзюдо України. На татамі, крім новачків, виходять досвідчені спортсмени.

"Це призери чемпіонатів світу, наприклад, Ростислав Бережний чи Микита Голобородько. Це учасники, які неодноразово були й чемпіонами, й призерами Кубків Європи, Чемпіонатів Європи серед юнаків. Рівень дійсно досить високий", - каже тренер СК “Дзюдо-80” Юрій Пирог.

Дворазовий чемпіон України серед юнаків, 16-річний запорожець Андрій Бондаренко, в запеклій боротьбі програє свій двобій.

"Не виходило забрати захоплення, не виходило просто нормально підвернутися. На початку сутички я більш-менш ще нормально боровся. Зробив кидок і успішно отримав оцінку. В кінці ж, через те, що просто втомився - не вистачило сил. Я програв”, - пояснює Андрій.

Сумчанка Аліса Конюк не залишає жодних шансів суперниці, жорстко зупиняючи зазіхання на її лідерський статус. Втім, у секцію дзюдо дівчина прийшла не через спортивні амбіції.

"Я взагалі шукала секцію, на яку можна піти. Нам запропонували дзюдо. Я спробувала. Більш за все мені сподобалися гарні біле та синє кімоно. Так я почала займатися", - каже учасниця змагань Аліса Конюк.

Третій рік поспіль за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” першість проводять у залі спортивної арени “Олімпія +”.

Олександр Петровський - заслужений тренер України. Він є почесним президентом клубу «Дзюдо-80». Тому ми намагаємося постійно сприяти спортсменам не тільки в турнірні дні, а й впродовж усього календарного року”, - пояснює віцепрезидентка МБФ “Солідарність” Яна Іванілова.

Для переможців та призерів першості підготували медалі та подарунки.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео