Спортивний клуб “Прометей” тріумфував у другому матчі поспіль

Спортивний клуб “Прометей” тріумфував у другому матчі поспіль
60442 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Кам’янському цьогорічний дебютант баскетбольної Суперліги, місцевий СК "Прометей", приймав одну з найстаріших команд України, з більш ніж 50-річною історією — МБК "Миколаїв". "Корабели" — єдиний вітчизняний клуб, який взяв участь в усіх двадцяти восьми офіційних чемпіонатах України. 

Суперники нещодавно вже зустрічалися один з одним, щоправда в поєдинку товариського турніру “Кубок Прометея”. Тоді з рахунком 93:79 перемогли кам’янчани. Однак перед початком офіційного чемпіонату “Миколаїв” підсилився одразу двома високоякісними американськими легіонерами — захисником Робі Давеллом та центровим Кервіном Брістолом. Завдяки цьому малюнок гри “корабелів” мав змінитися. Втім, команді Віталія Чернія не вдалося виграти жодного з періодів у матчі. А також, окрім відсотку влучання з лінії штрафного кидка, миколаївці поступилися “Прометею” майже в усіх важливих статистичних компонентах. Зокрема, у кількості влучень з гри та триочкових. Впродовж матчу баскетболісти з Кам’янського поцілили 19 кидків здалеку проти 5-ти у МБК “Миколаїв”. У підсумку підопічні Карліса Муйжнієкса здобули другу домашню перемогу поспіль з загальним рахунком 115:86.

‘“Сьогодні в нашому виконанні, чесно кажучи, був дикий баскетбол. Гра практично без захисту з нашого боку. Більшу частину всіх м'ячів, які гравці “Прометея” закинули з дистанції, влучили без особливого опору, — зізнався головний тренер МБК “Миколаїв” Віталій Черній.

Цей результат поступово рухався, так як повинен. Так, як ми планували, як ми хотіли. Рахунок почав рости на нашу користь. Втім, МБК “Миколаїв” — молодці, бійці, боролися”, — каже головний тренер СК “Прометей” Карліс Муйжнієкс.

Кращим у складі господарів паркету виявився Ренді Кулпеппер. Його здобуток — 30 очок, 12 результативних передач, а також 5 перехоплень. Свій наступний поєдинок “Прометей” зіграє на виїзді 11-го жовтня з “Харківськими Соколами”.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео