Журналісти стали володарями “Кубка Дніпра”

Журналісти стали володарями “Кубка Дніпра”
117470 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі вперше відбувся матч, у якому змагалися ветерани футбольного клубу “Дніпро” та українські журналісти. Змагання під назвою “Кубок Дніпра” мало на меті підтримати дітей-переселенців зі Сходу України.

Команди грали на дніпровському стадіоні “Олімпійські резерви”.  Серед журналістів – представники як національних, так і регіональних засобів масової інформації з усієї країни. Ольга Ветак, президентка “Збірної журналістів”, каже, її колектив у благодійних матчах проти ветеранів, політиків та військових бере участь з 2016 року.

“Мета таких благодійних матчів, насамперед допомога дітям. Дітям незахищених категорій, дітям-переселенцям зі Сходу України. На наші матчі приходять такі дітки. Вони завжди отримують футбольні подарунки”, - пояснює президентка команди “Збірна журналістів України” Ольга Ветак.

На 32-й хвилині першого тайму гол забивав гравець збірної журналістів Вадим Дробашко. Втім суперники не здалися, і вже на 37-й хвилині Дмитро Котик зрівнює рахунок – завдяки влучному одинадцятиметровому удару. Ворота ветеранів захищає легендарний Валерій Городов – чемпіон та володар Кубку СРСР, призер чемпіонатів України та Марокко.

"Журналісти - дуже хороша команда, професійна. Добре працюють з м'ячем. Швидко рухаються. А розмовляють ще краще", - каже гравець команди ветеранів ФК “Дніпро” Валерій Городов.

У другому таймі матчу Костянтин Павлюченко вивів ветеранів вперед, і тепер вже журналістам довелося відіграватися. Що й зробив  дніпрянин Дмитро Тимохін після передачі В’ячеслава Шевчука. Після завершення основного часу табло зафіксував рахунок 2:2. Далі – серія пенальті. Більш влучними виявилися медійники — 4:2. Вони і стали володарями “Кубка Дніпра”. Втім, ветерани не засмутилися.

“Та все супер! Взагалі, чудово! Я вважаю, що потрібно більше робити таких заходів”, - зізнався гравець команди ветеранів ФК “Дніпро” Олександр Грицай

Організатори запевнили, “Кубок Дніпра” віднині стане традиційним.

 

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео