Як на Дніпропетровщині проходили змагання “Glusco Ралі Дніпро”

Як на Дніпропетровщині проходили змагання “Glusco Ралі Дніпро”
257209 ПЕРЕГЛЯДІВ

У передмісті Дніпра, на колишньому аеродромі “Підгородне”, відбувся другий етап трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних автомобілях - «Glusco Ралі Дніпро». Змагання мають статус національної серії, і участь у перегонах взяли не лише професійні спортсмени, а й любителі, які вирішили випробувати себе в запеклій боротьбі.

Glusсo Ралі Дніпро” - підготовлена траса зі спецділянками довжиною 7,5 км, понад півсотні технічного персоналу та майже чотири десятки спортсменів зі всієї країни.

Від Харкова до Буковини, від Києва до Бердянська. Навіть є екіпажі з донецької області”, - каже співорганізатор змагань Михайло Тонконогий.

Зазвичай Микола Ковальчук, лісівник зі Слов’янська, на своєму старенькому “Субару” їздить на роботу та подорожує. А знедавна ще й бере участь у перегонах.

Це таке хобі. На треку чи спеціально підготовлених трасах можна виплеснути адреналін”, - зізнається учасник змагань Микола Ковальчук.

Втім, на трасі глядачі побачили і професійні боліди. На перший погляд Дмитро керує звичайною “Тойотою”. Однак не все так просто. За словами пілота, від серійної моделі в його авто залишився лише зовнішній вигляд.

«Тут практично всі деталі, які призначені для прискорення та проходження ґрунтових спецділянок, були змінені на так звані кастомні, - пояснює учасник перегонів Дмитро Чунюкін.

Учасників розбили на сім класів – у залежності від технічних характеристик машин. Гонщики стартують по черзі, раз на кілька хвилин. Спортсмени повинні якомога швидше подолати дистанцію в обидва боки. За порядком проходження слідкує команда суддів.

Наше завдання – випустити автомобіль на трасу своєчасно. Виставити його так, щоб він не зробив фальстарт і рушив вчасно”, - каже суддя старту Михайло Маштак.

В залежності від потужності автомобіля і навичок екіпажу, вони проходять ділянку за 4-6 хвилин”, - пояснює директор змагань Антон Горгуль.

Учасники ралі зізнаються, ґрунт - покриття специфічне. І перегони на ньому потребують максимальної уваги.

Він дуже слизький. Майже неможливо гальмувати, важко керувати. Тому це досвід, якого я не мав”, - зізнається учасник перегонів Валерій Терещенко.

Нагороди “Glusсo Ралі Дніпро” отримали всі переможці у своїх категоріях. Наступного року організатори планують провести ще декілька змагань – зимові та літні перегони. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео