УКРАЇНА ІНФОРМ

У Лас-Пальмас відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів

У Лас-Пальмас відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів
146674 ПЕРЕГЛЯДІВ

В іспанському місті Лас-Пальмас, 25-27 липня проходив особистий чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів в категорії 30+. Відзначимо, що на цьому турнірі золото у вазі 90 кг виборов дніпрянин Віталій Дудчик.

Срібло — у В'ячеслава Клешні — вага 100 кілограмів та у дебютанта ветеранської збірної України Сергія Плієва — вага 73 кг. Додамо, що у командному заліку чотири дніпрянина стали бронзовими призерами серед спортсменів вікової категорії 30-39 років. Це — Сергій Плієв, Сергій Балабан, Віталій Дудчик і Сергій Гладкий.

Читайте також: Від бронзи до срібла: результат дніпровських дзюдоїстів на ЧЄ

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео